کد خبر: ۱۴۱۶۰۵
تاریخ انتشار: ۰۵ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۰:۳۹
همزمان با آغاز جشنواره نوروزی برج میلاد از تاریخ ۲۷ اسفند ماه، بیش از ۳۰ هزار نفر از مسافران، گردشگران و شهروندان پایتخت از برنامه های این مجموعه گردشگری و تفریحی بازدید کردند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،جشنواره نوروزی   ۱۴۰۲ برج میلاد در بلندترین برج  کشور از ۲۷ اسفند ماه آغاز شد و بازدید از این مجموعه در ایام نوروز برای نخستین بار رکوردی بی سابقه را شکست. استقبال شهروندان از این جشنواره از روز نخست برپایی جشنواره بسیار زیاد بوده است.

برپایی غرفه های صنایع دستی، رقص عروسک های تن پوش هفت سین و بابانوروز، اجرای موسیقی نواحی، برپایی سفره های هفت سین، اجرای بازی های کودکانه، برپایی اجرای موسیقی های محلی، چایخانه حرم رضوی (ع)، برپایی بازی های هیجانی و الکترونیک تنها بخشی از این برنامه ها در جشنواره نوروزی برج میلاد است.

به گزارش روابط عمومی برج میلاد، بازدید از برج میلاد از ساعت ۱۰ تا ۱۲ بامداد و برنامه های جشنواره رمضانی و برپایی غرفه ها از ساعت ۱۸ تا ۲ بامداد میزبان شهروندان و مسافران است.

انتهای پیام
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
خدمات مترو پايتخت در سطح بين المللي است/ رو نمایی از تمبر بیست و چهارسالگي متروی تهران

خدمات مترو پايتخت در سطح بين المللي است/ رو نمایی از تمبر بیست و چهارسالگي متروی تهران

مديرعامل شركت بهره برداري مترو تهران و حومه گفت: سطح خدماتي كه مترو پايتخت طی ۲۴سال گذشته به شهروندان ارائه کرده در سطح بين المللي است.
موضوع مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است

موضوع مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است

مقام معظم رهبری تاکید کردند: اگر مسمومیت دانش‌آموزان اثبات شود، باید عوامل این جنایت به اشد مجازات برسند.
پربازدیدترین ها
آخرین اخبار