کد خبر: ۱۴۱۴۸۶
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۷
مدیر مجتمع تجاری امین قم از برنامه‌ریزی برای اورهال کامل نمای این مجتمع خبر داد و گفت: سال آینده طبقات این مجتمع تجاری طبق اولویت‌های مشخص شده راه‌اندازی می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی موحدی با اشاره به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برای راه‌اندازی مجتمع تجاری امین گفت: یکی از برنامه‌هایی که در دستور کار قرار گرفته است بازسازی نمای این مجتمع است.
وی با بیان اینکه در این خصوص طراحی‌های لازم انجام شده و عملیات اجرایی به روز رسانی نما هم به زودی آغاز خواهد شد، اضافه کرد: در طرح جدید نمای مجتمع امین با استفاده از شیشه‌های اسپایدر دید مستقیم را برای طبقات سه و چهار مجتمع فراهم خواهیم کرد.
مدیر مجتمع تجاری امین با اشاره به اینکه طبقات همکف پایین و هم کف بالا آماده راه‌اندازی هستند، تاکید کرد: طبقات منفی یک و منفی دو نیز بیشتر از 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارند.
وی از ایجاد برخی تغییرات در معماری طبقات سه و چهار این مجتمع خبر داد و گفت: با پیش‌بینی‌های صورت گرفته، در پی این تغییرات فضای متفاوتی در اختیار شهروندان قمی و مسافران و زائران این شهر قرار می‌گیرد.
موحدی با بیان اینکه مجتمع تجاری امین از نظر موقعیت جغرافیایی در موقعیت بسیار مناسبی قرار گرفته است و دسترسی‌های خوبی به این مجتمع تجاری وجود دارد، اظهار کرد: در واگذاری واحدهای تجاری حساسیت‌های لازم را داریم تا بتوانیم بستر مناسبی برای استفاده مردم دراین مجتمع تجاری مهیا کنیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
خدمات مترو پايتخت در سطح بين المللي است/ رو نمایی از تمبر بیست و چهارسالگي متروی تهران

خدمات مترو پايتخت در سطح بين المللي است/ رو نمایی از تمبر بیست و چهارسالگي متروی تهران

مديرعامل شركت بهره برداري مترو تهران و حومه گفت: سطح خدماتي كه مترو پايتخت طی ۲۴سال گذشته به شهروندان ارائه کرده در سطح بين المللي است.
موضوع مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است

موضوع مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است

مقام معظم رهبری تاکید کردند: اگر مسمومیت دانش‌آموزان اثبات شود، باید عوامل این جنایت به اشد مجازات برسند.
پربازدیدترین ها
آخرین اخبار