کد خبر: ۱۴۱۴۵۶
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۱
سال آینده یکی از بزرگترین فودکورت‌های ایران در مجتمع تجاری امین قم در فضایی به وسعت 2500 متر مربع راه‌اندازی می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،علی موحدی مدیر مجتمع تجاری امین قم با بیان اینکه این مجتمع گام به گام در مسیر تکمیل و نهایی شدن پیش می‌رود، اظهار کرد: در حال حاضر طبقات منفی یک و منفی دو بیش از 90 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و طبقات همکف پایین و همکف بالا کاملا آماده شده‌اند.
وی به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در خصوص طبقات سوم و چهارم این مجتمع اشاره کرد و افزود: در بخشی از طبقه چهارم این مجتمع در فضایی به وسعت 2500 متر مربع فودکورتی متفاوت با آنچه تاکنون شاهد بوده‌ایم راه‌اندازی خواهد شد.
مدیر مجتمع تجاری امین قم گفت: قراردادهای راه‌اندازی کامل این فوت کورت مراحل نهایی خود را طی می‌کند و پیمانکار نیز از بین شرکت‌های برتر در حال انتخاب است.
وی خاطرنشان کرد: این فودکورت با یک طراحی ویژه و منحصر به فرد راه‌اندازی خواهد شد به طوری که قرار است رستوران‌های برند داخل و خارج از استان در این فود کورت مستقر شوند.
موحدی با بیان اینکه پیش‌بینی شده است که در این فود کورت تنوع گسترده‌ای از غذاهای سنتی ایرانی، فست فود و همچنین غذاهای کشورهای دیگر ارائه شود، خاطرنشان کرد: هشت لاین آسانسور و دسترسی‌های مستقیم برای این فودکورت در نظر گرفته شده است.
مجتمع تجاری امین واقع در بلوار امین، در 9 طبقه فضایی مطلوب را برای فعالیت‌های تجاری مهیا کرده است؛ این مجتمع به صورت رسمی از اوایل سال آینده افتتاح خواهد شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
خدمات مترو پايتخت در سطح بين المللي است/ رو نمایی از تمبر بیست و چهارسالگي متروی تهران

خدمات مترو پايتخت در سطح بين المللي است/ رو نمایی از تمبر بیست و چهارسالگي متروی تهران

مديرعامل شركت بهره برداري مترو تهران و حومه گفت: سطح خدماتي كه مترو پايتخت طی ۲۴سال گذشته به شهروندان ارائه کرده در سطح بين المللي است.
موضوع مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است

موضوع مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است

مقام معظم رهبری تاکید کردند: اگر مسمومیت دانش‌آموزان اثبات شود، باید عوامل این جنایت به اشد مجازات برسند.
آخرین اخبار