کد خبر: ۱۴۱۲۶۱
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۳
با رأی مثبت اعضای شورای شهر تهران صورت گرفت
طرح یک فوریت لایحه معرفی ۱۵ نفر از کارکنان رسمی شهرداری تهران جهت انتصاب به عنوان قائم مقام ذیحساب در صحن علنی شورا مطرح و مورد موافقت اعضای شورا قرار گرفت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،در جریان برگزاری یکصد و سی و سوم صحن علنی شورای شهر، طرح یک فوریت لایحه معرفی ۱۵ نفر از کارکنان رسمی شهرداری تهران جهت انتصاب به عنوان قائم مقام ذیحساب مورد بررسی اعضای شورا قرار گرفت که در این خصوص لطف الله فروزنده معاون مالی و اقتصادی شهرداری تهران در توضیح ابعاد این یک فوریت گفت: با توجه به وظیفه معرفی ذیحساب‌ها به مناطق از سوی شهرداری تهران، امسال در فراخوانی که منتشر شد از بین افراد واجد شرایط و کسانی که با دارا بودن معیارها داوطلب شده بودند فرایند ارزیابی قائم مقامان ذیحسابان انجام و به شورا معرفی شدند. 

در ادامه حبیب کاشانی خزانه دار شورای شهر نیز در توضیحی گفت: با توجه به رسیدن به روزهای منتهی به سال ۱۴۰۱ توصیه می شود تا تغییر و تحول و جایگذاری قائم مقامان ذیحسابی در صورت اخذ تاییدیه از شورای شهر تهران از ابتدای سال آینده صورت گرفته تا خللی در انجام ماموریت های ذیحسابان صورت نگیرد.

طرح یک فوریت لایحه معرفی ۱۵ نفر از کارکنان رسمی شهرداری تهران جهت انتصاب به عنوان قائم مقام ذیحساب با ۲۰ رای موافق از ۲۰ عضو حاضر مورد تصویب قرار گرفت.

انتهای پیام
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
خدمات مترو پايتخت در سطح بين المللي است/ رو نمایی از تمبر بیست و چهارسالگي متروی تهران

خدمات مترو پايتخت در سطح بين المللي است/ رو نمایی از تمبر بیست و چهارسالگي متروی تهران

مديرعامل شركت بهره برداري مترو تهران و حومه گفت: سطح خدماتي كه مترو پايتخت طی ۲۴سال گذشته به شهروندان ارائه کرده در سطح بين المللي است.
موضوع مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است

موضوع مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است

مقام معظم رهبری تاکید کردند: اگر مسمومیت دانش‌آموزان اثبات شود، باید عوامل این جنایت به اشد مجازات برسند.
پربازدیدترین ها
آخرین اخبار