کد خبر: ۱۴۱۲۵۸
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۸
در پی اعتراض فرمانداری تهران
اعضای شورای اسلامی شهر تهران مصوبه مجوز فروش و واگذاری ۶ فقره املاک متعلق به شهرداری تهران را در پی اعتراض فرمانداری با اکثریت آراء اصلاح کردند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،اعضای شورای اسلامی شهر تهران در یکصد و سی و سومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران بررسی اعتراض فرمانداری تهران در خصوص مصوبه مجوز فروش و واگذاری و انجام معامله ۶ فقره املاک متعلق به شهرداری تهران را در دستور کار خود داشتند که در همین راستا نرجس سلیمانی با اشاره به اینکه شیوه این واگذاری مشخص نشده است، افزود: بهتر است جمله ترجیحا واگذاری به شرکت مپنا در این مصوبه حذف شود.

چمران ریاست شورای شهر تهران نیز درباره این مصوبه گفت: تاکید بر اینکه کارشناسی به بهای روز باشد باید در این مصوبه گنجانده شود و موضوع ترجیحا واگذاری به شرکت مپنا حذف شود.

در ادامه تشکری هاشمی دیگر عضو شورای شهر تهران نیز تصریح کرد: بر اساس کارشناسی بهای روز این معنا را می‌دهد که عوارض نیز در آن محاسبه شده است. لذا تفکیک عوارض و کارشناسی بهای روز ارزش ملک را کاهش می‌دهد و به نفع شهرداری نخواهد بود.

بر اساس این گزارش، نهایتا اعضای شورای اسلامی شهر تهران پس از بحث و بررسی با ۲۰ رأی موافق پیشنهاد حذف واگذاری به شرکت مپنا و گنجانده شدن کارشناسی به بهای روز را به تأیید رساندند.

انتهای پیام

 
 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
خدمات مترو پايتخت در سطح بين المللي است/ رو نمایی از تمبر بیست و چهارسالگي متروی تهران

خدمات مترو پايتخت در سطح بين المللي است/ رو نمایی از تمبر بیست و چهارسالگي متروی تهران

مديرعامل شركت بهره برداري مترو تهران و حومه گفت: سطح خدماتي كه مترو پايتخت طی ۲۴سال گذشته به شهروندان ارائه کرده در سطح بين المللي است.
موضوع مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است

موضوع مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است

مقام معظم رهبری تاکید کردند: اگر مسمومیت دانش‌آموزان اثبات شود، باید عوامل این جنایت به اشد مجازات برسند.
آخرین اخبار