کد خبر: ۱۴۱۲۵۷
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۷
عضو شورای شهر تهران از توزیع قبوض شهری توسط پرسنل شهرداری انتقاد کرد و خواستار حفظ شأن پرسنل شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،احمد علوی صبح امروز در تذکر پیش از دستور خود در جلسه شورای شهر تهران با بیان این‌که شرکت کنترل ترافیک جزو شرکت‌های خاص و مهم شهرداری است که به مجموعه‌های بیرون از شهرداری هم خدمات ارائه می‌کند، گفت: مساله فیبرنوری در شهر تهران و کنترل تونل‌ها و دوربین‌های سطح شهر در زمره وظایف شرکت کنترل ترافیک است؛ اما متأسفانه می‌بینیم که چند ماهی است که مدیرعامل ندارد و ادامه این وضعیت خوب نیست.

وی همچنین از عدم رعایت شأن پرسنل انتقاد کرد و افزود: پرسنل شهرداری خانواده ما هستند و حفظ شأن آنها وظیفه ماست و توزیع قبوض توسط پرسنل شأن آنها را حفظ نمی‌کند و حفظ حرمت پرسنل باید در اولویت قرار گیرد.

رئیس کمیته میراث فرهنگی شورای شهر تهران با بیان این‌که شهرداری تهران در آستانه پرداخت ۳۰۰۰ میلیارد تومان از بدهی شهرداری است، اظهارکرد: در گذشته وقتی دیون پیمانکاران می‌آمد می‌گفتند که این مساله مربوط به دوره‌های قبل است در حالی که اگر هر کس یک مسئولیت قبول کند باید شرایط قبل و بعد را نیز بپذیرد و حالا نیز شهرداری در این شرایط در آستانه پرداخت ۳۰۰۰ میلیارد تومان از دیون و بدهی‌ها است که جای تشکر دارد.

انتهای پیام

 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
خدمات مترو پايتخت در سطح بين المللي است/ رو نمایی از تمبر بیست و چهارسالگي متروی تهران

خدمات مترو پايتخت در سطح بين المللي است/ رو نمایی از تمبر بیست و چهارسالگي متروی تهران

مديرعامل شركت بهره برداري مترو تهران و حومه گفت: سطح خدماتي كه مترو پايتخت طی ۲۴سال گذشته به شهروندان ارائه کرده در سطح بين المللي است.
موضوع مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است

موضوع مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است

مقام معظم رهبری تاکید کردند: اگر مسمومیت دانش‌آموزان اثبات شود، باید عوامل این جنایت به اشد مجازات برسند.
پربازدیدترین ها
آخرین اخبار