کد خبر: ۱۴۱۲۵۴
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۳
نایب رئیس شورای شهر تهران خبر داد
نایب رئیس شورای شهر تهران از دعوت وزیر راه برای حضور نماینده تام‌الاختیار شورای عالی استان‌ها در شورای عالی معماری خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،پرویز سروری صبح امروز در تذکر پیش از دستور خود در جلسه امروز شورای شهر تهران با بیان این‌که نمایشگاه موتورسیکلت و دوچرخه‌های برقی در شهر آفتاب برگزار شد و در روز آخر ۲۰۰ هزار نفر بازدید کننده داشت، گفت: این افراد بدون هیچ مشکل و ترافیکی از مجموعه بازدید کردند و این نشان می‌دهد که چه ظرفیت خوبی در شهر آفتاب وجود دارد اما همچنان برخی‌ها اصرار دارند که با برگزاری نمایشگاه در سئول مردم را آزار بدهند.

همچنان برخی‌ها اصرار دارند که با برگزاری نمایشگاه در سئول مردم را آزار دهند

وی با بیان این‌که از وزیر ارشاد می‌خواهیم که برگزاری نمایشگاه کتاب در شهر آفتاب را قبول کنند، تصریح کرد: خبر خوبی داریم چرا که چندی پیش آقای بذرپاش وزیر راه و شهرسازی با حضور در جلسه شورای عالی استان‌ها اعلام کرد که رئیس شورای عالی استان‌ها و یا نماینده تام‌الاختیار می‌تواند در شورای عالی معماری عضو شود.

در پایتخت رژیم اشغالی اعتراضات و درگیری‌های سنگینی در حال رخ دادن است

نایب رئیس شورای شهر تهران در بخش دیگری از صحبت‌های خود با بیان این‌که ظاهرا اسرائیل زودتر از ۲۵ سال دچار فروپاشی می‌شود چرا که اخبار نشان می‌دهد که در پایتخت رژیم اشغالی اعتراضات و درگیری‌های سنگینی در حال رخ دادن است، گفت: به نظر می‌رسد پیش‌بینی حضرت آقا در مورد فروپاشی اسرائیل زودتر از ۲۵ سال اتفاق می‌افتد اما می‌بینید که هیچ خبری از این موضوع در رسانه‌های دنیا وجود ندارد و ما شاهد اخبار سیاه و سفید هستیم و تجربه نشان داده هر وقت که غربی‌ها بخواهند، با سرکوب رسانه‌ها اجازه انتشار نمی‌دهند.

مهدی چمران در واکنش به تذکر سروری اظهار کرد: هفته گذشته معاون اول، وزیر آموزش و پرورش و وزیر راه و شهرسازی از نمایشگاهی که در شهر آفتاب بود بازدید کردند و از آنها تشکر می‌کنیم.

سازمان نمایشگاه‌ها برای چندرغاز برگزاری نمایشگاه‌ها، بحران ترافیک برای مردم ایجاد نکند

وی با بیان این‌که سازمان نمایشگاه‌ها به خود بیاید و به خاطر چندرغازی که از برگزاری نمایشگاه‌ها می‌گیرد بحران ترافیک برای مردم ایجاد نکند، گفت: رئیس فعال نمایشگاه شهر آفتاب نیز در حال آماده سازی نمایشگاه است و امیدواریم که نمایشگاه کتاب در شهر آفتاب برگزار شود هرچند که نمایشگاه کتاب هرجا که برگزار شود ترافیک‌هایی را خواهیم داشت اما امروز آقای زاکانی به دیدار وزیر صنعت، معدن و تجارت رفته و از او خواستیم که در این مورد با وزیر مذاکره کند تا کاری نکنند که مجبور شویم داد و بیداد کنیم یا با وسائل دیگر همچون بند ۲۰ جلویشان را بگیریم.

انتهای پیام
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
خدمات مترو پايتخت در سطح بين المللي است/ رو نمایی از تمبر بیست و چهارسالگي متروی تهران

خدمات مترو پايتخت در سطح بين المللي است/ رو نمایی از تمبر بیست و چهارسالگي متروی تهران

مديرعامل شركت بهره برداري مترو تهران و حومه گفت: سطح خدماتي كه مترو پايتخت طی ۲۴سال گذشته به شهروندان ارائه کرده در سطح بين المللي است.
موضوع مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است

موضوع مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است

مقام معظم رهبری تاکید کردند: اگر مسمومیت دانش‌آموزان اثبات شود، باید عوامل این جنایت به اشد مجازات برسند.
آخرین اخبار