کد خبر: ۱۴۱۱۵۵
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۵
در بررسی بودجه شهرداری تهران تصویب شد
اعضای شورای اسلامی شهر تهران با اختصاص پنج میلیارد تومان برای احداث همراه سرای بیمارستان هفتم تیر واقع در منطقه ۲۰ موافقت کردند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،اعضای شورای اسلامی شهر تهران در یکصد و سی و دومین جلسه علنی شورا بررسی بودجه سال آینده مناطق شهرداری تهران را در دستور کار داشتند که در همین راستا احمدصادقی در خصوص بودجه منطقه ۲۰ شهرداری تهران گفت: متأسفانه در بودجه اختصاص اعتبار به ساخت همراه سرای منطقه ۲۰ برای بیمارستان هفتم تیر و همچنین سایت پرنده نگاری در این منطقه که مربوط به مهاجرت لک لک‌ها به شهرری بوده است، حذف شده است.

وی افزود: با توجه به اینکه مبادی ورودی شهر تهران در منطقه ۲۰ قرار گرفته است و تصادفات جاده‌ای مصدومانش به بیمارستان شهدای هفتم تیر منتقل می‌شود نیاز است که حتما برای این بیمارستان در منطقه همراه سرایی احداث شود و از سویی دیگر لک لک‌های شهر ری از گذشته معروف بوده که از کشورهای مختلف به این منطقه می‌آمدند و برای احیای این موضوع از سال گذشته اقداماتی آغاز شده که اعتبار آن متاسفانه در بودجه سال آینده حذف شده است.

صادقی تاکید کرد: بر همین اساس پیشنهاد قرار دادن بودجه برای احداث سایت برای لک لک‌ها با عنوان سایت پرنده نگاری به مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان و همچنین اختصاص پنج میلیارد تومان برای ساخت همراه سرای بیمارستان هفتم تیر واقع در منطقه ۲۰ را ارائه می‌کنم.

بر اساس این گزارش، اعضای شورای اسلامی شهر تهران نهایتا پس از بحث و بررسی با اختصاص مبلغ پنج میلیارد تومان برای احداث همراه سرای بیمارستان هفتم تیر و اعتبار ۵۰۰ میلیون تومانی برای سایت پرنده نگاری در منطقه ۲۰ موافقت کردند.

انتهای پیام
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
خدمات مترو پايتخت در سطح بين المللي است/ رو نمایی از تمبر بیست و چهارسالگي متروی تهران

خدمات مترو پايتخت در سطح بين المللي است/ رو نمایی از تمبر بیست و چهارسالگي متروی تهران

مديرعامل شركت بهره برداري مترو تهران و حومه گفت: سطح خدماتي كه مترو پايتخت طی ۲۴سال گذشته به شهروندان ارائه کرده در سطح بين المللي است.
موضوع مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است

موضوع مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است

مقام معظم رهبری تاکید کردند: اگر مسمومیت دانش‌آموزان اثبات شود، باید عوامل این جنایت به اشد مجازات برسند.
آخرین اخبار