کد خبر: ۱۴۱۱۵۴
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۴
یک عضو شورای اسلامی شهر تهران در خصوص تخصیص بودجه سالانه به برخی از «خانه موزه‌ها» در شهر تهران انتقاد کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،حبیب کاشانی در جریان بررسی بودجه مناطق شهرداری تهران برای سال آینده نسبت به اختصاص بودجه به برخی از خانه‌ موزه‌ها انتقاد کرد و گفت: برخی گمان می‌کنند بودجه شهرداری تهران ارثیه پدرشان و یا مهریه مادرشان است.

وی افزود: مردم با سختی عوارض را پرداخت می‌کنند. در یکی از مناطق مادر و پدر شهید چترشان را که پاره بود نشان می‌دادند و اعلام می‌کردند که برای عوارض پایدار شما برای جمع‌آوری زباله‌ها پول ندارند که انسان شرمنده می‌شود و ما برای تأمین این پول گلریزان کردیم.

کاشانی با بیان اینکه در این شرایط افرادی مانند انگل روی بودجه شهرداری تهران نشستند، افزود: سال‌هاست که سر این سفره نشسته‌اند اما چرا ماهی گرفتن را یاد نمی‌گیرند.

در ادامه این جلسه مهدی چمران ریاست شورای شهر تهران در واکنش به انتقاد کاشانی در خصوص خانه موزه‌ها گفت: ایشان خانه موزه دکتر حسابی در منطقه یک را می‌گویند که پیشتر نیز به من این موضوع را اعلام کردند.

کاشانی بار دیگر خطاب به ریاست شورای شهر تهران مدعی شد: «در این خانه موزه‌ها یادداشت‌ها را بر روی برگه‌های هشت گرمی با سربرگ طلایی می‌نویسند. برگه‌ای که رئیس جمهور هم روی آن نمی‌نویسد و برای اینکه این اعتبار را سالانه در بودجه شهرداری تهران قرار دهند برای فرزند من و شما هدیه در منزل ارسال می‌کنند.»

انتهای پیام 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
خدمات مترو پايتخت در سطح بين المللي است/ رو نمایی از تمبر بیست و چهارسالگي متروی تهران

خدمات مترو پايتخت در سطح بين المللي است/ رو نمایی از تمبر بیست و چهارسالگي متروی تهران

مديرعامل شركت بهره برداري مترو تهران و حومه گفت: سطح خدماتي كه مترو پايتخت طی ۲۴سال گذشته به شهروندان ارائه کرده در سطح بين المللي است.
موضوع مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است

موضوع مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است

مقام معظم رهبری تاکید کردند: اگر مسمومیت دانش‌آموزان اثبات شود، باید عوامل این جنایت به اشد مجازات برسند.
پربازدیدترین ها
آخرین اخبار