کد خبر: ۱۴۰۷۰
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۸
طرحی هدفمند برای تأمین آتیه کودکان کار، بدسرپرست و بی‌سرپرست با عنوان «یاران خدا» کلید خورد تا با کمک خیرین، آتیه این کودکان آرزومند و بی‌پناه از طریق پوشش بیمه‌ای تضمین شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی شهر فردا،محمد مفرد حقیقی مدیرعامل و مجری طرح «یاران خدا» گفت: پروژه‌ای هدفمند و خداپسندانه در جهت تامین آتیه کودکان با عنوان یاران خدا کلید خورده و این طرح تا روز نیکوکاری و با همراهی جمع کثیری از خیرین نیکوکار، چهره‌های برجسته و مفاخر عرصه‌های مختلف ادامه خواهد یافت.

وی هدف از اجرای این پروژه را ساماندهی کمک‌های خیرین برای تضمین آتیه کودکان بی پناه از طریق پوشش بیمه‌ای عنوان کرد.

مدیرعامل طرح یاران خدا گفت: کمپین بی نیازسازی کودکان آرزومند با نام «یاران خدا» که با هدف تأمین آتیه کودکان بی سرپرست، بد سرپرست، تک سرپرست و کودکان کار از چند روز پیش به صورت رسمی کلید خورد، با عضویت چهره های شاخص در حال تبدیل شدن به یک حرکت ملی جهت انجام کارهای بنیادی و خداپسندانه است.

وی تصریح کرد: این کمپین تا 14 اسفندماه همزمان با روز نیکوکاری به مدت 100 روز به کار خود ادامه خواهد داد و با دعوت از چهره های شناخته شده و مورد اعتماد مردم، بنا دارد اقدامات بنیادی برای تحت پوشش قرار دادن این کودکان آرزومند را انجام دهد.

به گزارش فارس،مفرد حقیقی گفت: قرار است با اجرای این طرح برای کودکان بی سرپرست، بد سرپرست، تک سرپرست و کودکان کار بیمه نامه عمر صادر شود تا پس از رسیدن این کودکان به سن قانونی سپرده های ناشی از سرمایه گذاری خیرین در این بیمه‌نامه‌ها، سرمایه آنها برای ادامه زندگی در تحصیلات دانشگاهی، آغاز زندگی مشترک و همچنین شروع یک کسب و کار باشد.

مدیرعامل طرح یاران خدا افزود: این طرح قرار است به صورت پایلوت در تهران آغاز شود و در ادامه با کمک خیرین به سایر استان های کشور نیز تعمیم داده شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

رییس شورای شهر تهران اظهار کرد که حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه دو پیام داشت که یکی خطاب به دشمنان خارجی و دیگری خطاب به مسئولان و مدیران کشور است.
چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

معاون مالی اداری سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به اینکه چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟ گفت: شهروندان از دو کد دستوری، شماره تلفن 1420 و وب سایت DI.Tamin.ir/sabadkala از نحوه پرداخت سبد حمایتی دولت به حسابشان مطلع می شوند.