کد خبر: ۱۴۰۵۳۱
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۵
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره‌بار با تأکید بر اینکه یکی از برنامه‌های تحولی، اجرای زنجیره تأمین میادین است،از زمینه‌سازی برای اجرای این زنجیره و انتظار همکاری‌ از سوی شورا برای آغاز آن خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،ایوب فصاحت با اعلام اینکه در برنامه کوتاه مدت سازمان ۲۷ برنامه نوآوری جدید پیش بینی شده است، اظهار کرد: بنای ما بر این است حداقل ۱۵ برنامه را آغاز کنیم که چهار تا پنج برنامه آغاز شده و مابقی نیز در دستور کار قرار دارد.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره‌بار با تأکید بر اینکه یکی از برنامه‌های تحولی، اجرای زنجیره تأمین میادین است، یادآور شد: زمینه‌سازی برای اجرای این زنجیره از چندین ماه پیش آغاز شده و منتظر برخی همکاری‌ها از سوی شورا برای آغاز آن هستیم.

وی با بیان اینکه زنجیره تأمین می‌تواند برنامه تحولی عظیمی باشد، خاطرنشان کرد: این زنجیره بر روند فعالیت اپلیکیشن‌ها و تعادل قیمت در سطح تهران و کشور در بخش میوه اثرگذار خواهد بود؛چراکه خرید به صورت مستقیم صورت می‌گیرد.

فصاحت همچنین تصریح کرد: اجرای این زنجیره به تنظیم، تغییر و تجدید ساختار نیاز دارد که در حال انجام است و برای آغاز آن به تأمین اعتبار اولیه نیاز داریم؛ پس از آغاز طرح و در مسیر اجرا، گردش مالی موجود، اعتبار را تأمین خواهد کرد.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار با اعلام اینکه ما در برنامه‌های کوتاه مدت احداث ۱۰۰ بازار را دنبال می‌کنیم، گفت: با توجه به ارتباط عمیقی که بین بخش‌های مختلف مناطق وجود دارد و حوزه درآمدی برای آنها در اولویت اول بوده، موفق نشده‌ایم که اراضی مورد نیاز را برای راه‌اندازی میادین و بازارها از مناطق تحویل بگیریم.

وی ادامه داد: جلسات فشرده‌ای با حضور و پیگیری شهردار و معاون خدمات شهری شهرداری برگزار می‌شود تا بتوانیم اراضی مورد نیاز را سریع‌تر تحویل بگیریم و روند ساخت بازارهای میوه و تره‌بار را تسریع کنیم.

فصاحت در پایان با بیان اینکه ایجاد بازارهای مشارکتی از چهار ماه پیش آغاز شده است، اعلام کرد: بر اساس آنچه دنبال می‌کنیم تا پایان سال نزدیک به ۲۰ بازار مشارکتی در سطح شهر تهران کلنگ‌زنی خواهد شد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیام‌های همدردی و کمک جهانیان برای ترکیه و سوریه

پیام‌های همدردی و کمک جهانیان برای ترکیه و سوریه

رهبران جهان امروز را با خبر زلزله مرگبار بامداد در ترکیه و سوریه که تلفات جانی و خسارت‌های سنگینی برجای گذاشته آغاز کردند، خبری که سیل پیام‌های تسلیت و همدردی و اعلام حمایت و کمک به مردم ترکیه و سوریه را در پی داشت.
ترکیه همچنان می‌لرزد/ وقوع زلزله جدید ۷.۸ ریشتری در مناطق مرکزی

ترکیه همچنان می‌لرزد/ وقوع زلزله جدید ۷.۸ ریشتری در مناطق مرکزی

زمین لرزه جدیدی به بزرگی ۷.۸ ریشتر ساعت ۱:۳۰ ظهر امروز (دوشنبه) مناطق مرکزی ترکیه را لرزاند.