کد خبر: ۱۳۹۷۸۹
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۴۰۱ - ۲۳:۳۲
رئیس هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران از ادامه روند کاهش قیمت‌ها در بازار سکه و طلا که از ابتدای هفته و به‌دنبال کاهش نرخ ارز آغاز شد، خبر داد و اعلام کرد در بازار امروز (سه‌شنبه ١٣ دی ماه) سکه نسبت به روز گذشته ٣٠٠ هزار تومان و هر گرم طلای ١٨ عیار حدود ٧٠ هزار تومان کاهش قیمت را تجربه کرده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،نادر بذرافشان پیرامون وضعیت فعلی بازار سکه و طلا، اظهار کرد: از ابتدای هفته در بازارهای داخلی باتوجه به نوسان کاهشی نرخ ارز، شاهد روند کاهشی قیمت‌ها در بازار سکه و طلا نیز بوده‌ایم؛ این روند همچنان دنبال شده است؛ به گونه‌ای که قیمت‌ها در بازار امروز (سه‌شنبه) نسبت به روز گذشته هم کاهش داشت.

رئیس هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران ادامه داد: کاهش قیمت‌ها در بازار داخلی سکه و طلا درحالیست که در بازارهای جهانی نیز نوسان قیمت اونس جهانی طلا وجود داشت اما چندان قابل توجه نبوده و به حدود هشت دلار افزایش محدود شده است.

وی در رابطه با تغییرات قیمت‌ها نسبت به روز گذشته، گفت: هر مثقال طلا ٣٣٢ هزار تومان و هر گرم طلای ١٨ عیار با ٧٧ هزار تومان کاهش نسبت به روز گذشته (دوشنبه) در بازار امروز دیده شد.

بذرافشان ادامه داد: در بازار سکه نیز سکه تمام طرح جدید ٣٠٠ هزار تومان، سکه تمام طرح قدیم ٢٠٠ هزار تومان، نیم سکه، ربع سکه و سکه‌های گرمی نیز هریک ١٠٠ هزار تومان نسبت به دیروز ارزان‌تر بوده است.

رئیس هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران با بیان اینکه در حال حاضر قیمت هر اونس طلا ١٨٣٢ دلار است، گفت: هر مثقال طلا ١٧ عیار هفت میلیون و ٨٣٠ هزار تومان و هر گرم طلای ١٨ عیار یک میلیون و ٨٠٨ هزار تومان امروز دادوستد شد. 

طبق اعلام این مقام صنفی، در بازار امروز، سکه تمام طرح جدید ١٩ میلیون و ٢٠٠ هزار تومان، سکه تمام طرح قدیم ١٨ میلیون و ٧٠٠ هزار تومان ، نیم سکه ١١ میلیون و ۶٠٠ هزار تومان، ربع سکه هشت میلیون و ٣٠٠ هزار تومان و سکه‌های یک گرمی، چهار میلیون و ٧٠٠ هزار تومان قیمت داشته است.

وی افزود: حباب سکه نسبت به روز گذشته تغییر چندانی نداشته اما نسبت به ابتدای هفته بخشی از آن تخلیه شده و در حال حاضر در محدوده یک میلیون و ۶۵٠ هزار تومان قرار دارد.

بذرافشان در پایان تصریح کرد: میزان تقاضا نیز از ابتدای هفته کمتر شده و بازار به ثبات نسبی خوبی رسیده است؛ از همین روی، مردم می‌توانند مبادلات خود در بازار سکه و طلا با اطمینان خاطر را انجام دهند. 

انتهای پیام
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
خدمات مترو پايتخت در سطح بين المللي است/ رو نمایی از تمبر بیست و چهارسالگي متروی تهران

خدمات مترو پايتخت در سطح بين المللي است/ رو نمایی از تمبر بیست و چهارسالگي متروی تهران

مديرعامل شركت بهره برداري مترو تهران و حومه گفت: سطح خدماتي كه مترو پايتخت طی ۲۴سال گذشته به شهروندان ارائه کرده در سطح بين المللي است.
موضوع مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است

موضوع مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است

مقام معظم رهبری تاکید کردند: اگر مسمومیت دانش‌آموزان اثبات شود، باید عوامل این جنایت به اشد مجازات برسند.
پربازدیدترین ها
آخرین اخبار