کد خبر: ۱۳۸۶۹۱
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۱
در حال حاضر حداقل قیمت بخاری در بازار یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، بخاری برقی ۸۵۰ هزار تومان، شوفاژ برقی دو میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و شوفاژ معمولی یک میلیون تومان است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،گزارش‌های میدانی نشان می‌دهد در حال حاضر قیمت انواع بخاری در بازار یک میلیون و ۵۰۰ تا حدود پنج میلیون تومان است.

همچنین انواع بخاری برقی ۸۵۰ هزار تومان تا حدود دو میلیون تومان فروخته می‌شود. این نوع بخاری‌ها داخلی هستند و گارانتی دارند.

اما در بازار انواع شوفاژ برقی هم عرضه می‌شود که احتمالا به صورت قاچاق وارد می‌شود، چراکه گارانتی ندارد و این نوع وسیله گرمایشی دو میلیون و ۶۰۰ تا بیش از چهار میلیون تومان قیمت دارد.

قیمت انواع شوفاژ نیز از نزدیک یک میلیون تومان شروع می‌شود و تا دو میلیون و ۹۰۰ هزار تومان هم می‌رسد.

گفتنی است عمده لوازم شوفاژ شامل دیگ چدنی و فولادی، رادیاتور، پمپ، پکیج، شیرآلات رادیاتور و سایر لوازم تکمیلی موتورخانه در ایران تولید می‌شود و واردات در این حوزه خیلی کم است و هم به لحاظ مقداری و هم به لحاظ ریالی کمتر از پنج درصد بازار را تشکیل می‌دهد.  

در سال‌های اخیر تولیدکنندگان شوفاژ نسبت به رکود در بازار این کالا به دلیل رکود در بازار مسکن گلایه داشتند.

انتهای پیام
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلار در کانال 38 هزار تومانی قرار گرفت

دلار در کانال 38 هزار تومانی قرار گرفت

نرخ ارز در بازار امروز روند کاهشی داشته است که به گفته برخی کارشناسان، علت آن تغییر رئیس کل بانک مرکزی و اعلام سیاست‌های جدید ارزی است.
کف درآمدی روزانه و ماهانه کودکان کار در تهران چقدر است؟

کف درآمدی روزانه و ماهانه کودکان کار در تهران چقدر است؟

مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران از برنامه قرارگاه اجتماعی برای استعدادیابی کودکان کار خبر داد.
پربازدیدترین ها
آخرین اخبار