کد خبر: ۱۳۸۶۵
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۶
منتظري، مديرعامل سازمان مديريت پسماند شهرداري قزوين:
مديرعامل سازمان مديريت پسماند شهرداري قزوين از کنترل آب‌گرفتگي معابر در شهر قزوين خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی شهر فردا، مجتبي منتظري، مديرعامل سازمان مديريت پسماند شهرداري قزوين با توجه به بارش باران گفت: به سبب وزش بادهاي شديد و برگ‌ريزان آب‌گرفتگي معابر و دريچه‌هاي آب در قزوين را شاهد بوديم.

وي بيان کرد: عدم کشش برخي نهرها در شهر موجب آب‌گرفتگي و اختلال در تردد خودروها و شهروندان شده که ماموران سازمان پسماند در جهت حل اين مشکل تلاش کرده و خوشبختانه آب‌گرفتگي کنترل شد.

مديرعامل سازمان مديريت پسماند شهرداري قزوين گفت: 65 نيروي کارگري و نظارتي در روز و 330 نفر در طول شب آماده‌باش هستند تا در صورت بروز مشکلات احتمالي خدمات لازم را ارائه کنند.

منتظري با اشاره به اهميت تعامل مردم در کاهش آب‌گرفتگي معابر شهري عنوان کرد:از شهروندان و کسبه درخواست مي شود تا از رها سازي  و تخليه پسماندهاي ساختماني و عمراني خود در نهرها خودداري کرده تا اين اقدام در هنگام بارش باران سبب آب‌گرفتگي معابر نشود.

وي گفت: ماموران سازمان مديريت پسماند قزوين با ادوات مختلف از جمله جنتکس و کف‌کش نسبت به رفع آب‌گرفتگي اقدام مي‌کنند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
انتخاب بندرعباس به عنوان « شهر خلاق یونسکو » / تصاویر

انتخاب بندرعباس به عنوان « شهر خلاق یونسکو » / تصاویر

بندرعباس چندی قبل به عنوان «شهر خلاق صنایع دستی» از سوی یونسکو انتخاب شد و اکنون به فاصله کمی از آن، نمایشگاه بزرگ صنایع دستی کشور با حضور 31 استان به میزبانی این شهر برپا شده است. این نمایشگاه از 8 دی ماه تا 13 دی ماه از ساعت 16 تا 22 میزبان حضور مردم و علاقمندان است.
مسابقات شکار با عقاب و شاهین در قزاقستان / تصاویر

مسابقات شکار با عقاب و شاهین در قزاقستان / تصاویر

روز گذشته یک دوره مسابقه شکار با عقاب و شاهین در حومه آلماتی قزاقستان برگزار شد. در این رویداد پرورش دهندگان عقاب های طلایی و شاهین های شکاری شرکت کرده بودند. پرورش دهندگان باید مدت زیادی را صرف تربیت این پرندگان کنند و از آنها یک شکارچی تمام عیار بسازند.