کد خبر: ۱۳۸۶۵
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۶
منتظري، مديرعامل سازمان مديريت پسماند شهرداري قزوين:
مديرعامل سازمان مديريت پسماند شهرداري قزوين از کنترل آب‌گرفتگي معابر در شهر قزوين خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی شهر فردا، مجتبي منتظري، مديرعامل سازمان مديريت پسماند شهرداري قزوين با توجه به بارش باران گفت: به سبب وزش بادهاي شديد و برگ‌ريزان آب‌گرفتگي معابر و دريچه‌هاي آب در قزوين را شاهد بوديم.

وي بيان کرد: عدم کشش برخي نهرها در شهر موجب آب‌گرفتگي و اختلال در تردد خودروها و شهروندان شده که ماموران سازمان پسماند در جهت حل اين مشکل تلاش کرده و خوشبختانه آب‌گرفتگي کنترل شد.

مديرعامل سازمان مديريت پسماند شهرداري قزوين گفت: 65 نيروي کارگري و نظارتي در روز و 330 نفر در طول شب آماده‌باش هستند تا در صورت بروز مشکلات احتمالي خدمات لازم را ارائه کنند.

منتظري با اشاره به اهميت تعامل مردم در کاهش آب‌گرفتگي معابر شهري عنوان کرد:از شهروندان و کسبه درخواست مي شود تا از رها سازي  و تخليه پسماندهاي ساختماني و عمراني خود در نهرها خودداري کرده تا اين اقدام در هنگام بارش باران سبب آب‌گرفتگي معابر نشود.

وي گفت: ماموران سازمان مديريت پسماند قزوين با ادوات مختلف از جمله جنتکس و کف‌کش نسبت به رفع آب‌گرفتگي اقدام مي‌کنند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
برگزاری جشنواره مبارزه با گوجه فرنگی در اسپانیا/ تصاویر

برگزاری جشنواره مبارزه با گوجه فرنگی در اسپانیا/ تصاویر

در فستیوال مبارزه با گوجه فرنگی که در شهر بونول اسپانیا برگزار شد 145 تُن گوجه فرنگی نابود شد.
اقتصاد ایران چه وقت می تواند از تحریم عبور عملیاتی کند؟

اقتصاد ایران چه وقت می تواند از تحریم عبور عملیاتی کند؟

عضو هیات مدیره انجمن علمی اقتصاد شهری ایران گفت : درصورتیکه صادرات 500 بشکه در روز حفط شده و تقویت پایه های مالیاتی و تقویت کسب و کار اصلاح شود ، سال آینده نه تنها روند رکود متوقف خواهد شد ، تحریم ها دیگر اثری بر اقتصاد ایران نخواهد داشت.
آخرین اخبار