کد خبر: ۱۳۸۵۶۵
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۰
مدیر واحد پایش شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ازتنفس۱۸ روز هوای آلوده از ابتدای پاییز تاکنون در پایتخت خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،با استناد به اطلاعات ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوا، کیفیت هوای تهران برای سومین روز متوالی در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار گرفته است این در حالیست که همچنان هوای تهران آلوده است و افرایش غلظت آلاینده‌ها را نیز شاهد هستیم.

محسن روشنی درباره تداوم آلودگی هوای تهران اظهار کرد: با توجه به پیش‌بینی سازمان هواشناسی، شرایط نامطلوب تا فردا (۳ آذرماه) ادامه خواهد داشت و امکان افزایش غلظت آلاینده‌ها و رسیدن شاخص تا آستانه شرایط ناسالم برای همه شهروندان در ساعات آتی نیز وجود دارد.
وی افزود: کیفیت هوای شهر تهران در پاییز امسال تاکنون ۴۴ روز در شرایط قابل قبول،۱۷ روز در شرایط ناسالم برای گروه های حساس و یک روز بسیار ناسالم را تجربه کرده است که در مدت مشابه در سال گذشته ۳۹ روز قابل قبول، ۲۱ روز ناسالم برای گروه های حساس  و یک روز ناسالم بود.

روشنی در پایان به ارائه توصیه به شهروندان در این شرایط پرداخت و گفت: در این شرایط شهروندان از ترددهای غیر ضروری و فعالیت‌های فیزیکی و ورزشی در فضای باز خودداری و در حد توان به جای وسیله نقلیه شخصی از وسایل حمل و نقل عمومی برای تردد در سطح شهر استفاده کنند.
انتهای پیام
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلار در کانال 38 هزار تومانی قرار گرفت

دلار در کانال 38 هزار تومانی قرار گرفت

نرخ ارز در بازار امروز روند کاهشی داشته است که به گفته برخی کارشناسان، علت آن تغییر رئیس کل بانک مرکزی و اعلام سیاست‌های جدید ارزی است.
کف درآمدی روزانه و ماهانه کودکان کار در تهران چقدر است؟

کف درآمدی روزانه و ماهانه کودکان کار در تهران چقدر است؟

مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران از برنامه قرارگاه اجتماعی برای استعدادیابی کودکان کار خبر داد.
پربازدیدترین ها
آخرین اخبار