کد خبر: ۱۳۷۸۶۹
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۱
یک مسئول عنوان کرد
مدیر حراست شرکت آب و فاضلاب استان قم با بیان اینکه کمبود کارت آب شیرین در شهر نداریم، تأکید کرد:نباید هر کارت آب بیشتر از ۳۷ هزار تومان در شهر به فروش برسد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محمد عسگری مدیر حراست شرکت آب و فاضلاب استان قم امروز ۷ آبان‌ماه طی سخنانی با اشاره به انتقاد برخی از شهروندان به کمبود کارت آب شیرین و گران شدن آن در شهر، گفت: شرکت سازه سازان پیمانکار شبکه دوم آب شهر(آب شیرین) است و تأمین و توزیع کارت‌های آب نیز این شرکت بر عهده دارد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر کمبود کارت آب شیرین در شهر نداریم، اظهار کرد: فروشندگان نباید کارت‌های آب را بیشتر از ۳۷ هزار تومان به فروش برسانند در غیر این صورت مردم می‌توانند تخلفات را از طریق شماره تلفن ۱۲۲ آبفای قم گزارش دهند تا پیگیری های لازم برای برخورد قانونی با متخلفین صورت گیرد.

مدیر حراست شرکت آب و فاضلاب استان قم در پایان یادآور شد: شهروندان می توانند برای تهیه کارت آب شیرین علاوه بر نمایندگان فروش در داخل شهر، به دفتر شرکت سازه سازان واقع در بلوار غدیر کوچه ۱۱ ساختمان ایران زمین نیز مراجعه و هر کارت آب را به قیمت ۳۲ هزار تومان خریداری کنند.

انتهای پیام
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
خدمات مترو پايتخت در سطح بين المللي است/ رو نمایی از تمبر بیست و چهارسالگي متروی تهران

خدمات مترو پايتخت در سطح بين المللي است/ رو نمایی از تمبر بیست و چهارسالگي متروی تهران

مديرعامل شركت بهره برداري مترو تهران و حومه گفت: سطح خدماتي كه مترو پايتخت طی ۲۴سال گذشته به شهروندان ارائه کرده در سطح بين المللي است.
موضوع مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است

موضوع مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است

مقام معظم رهبری تاکید کردند: اگر مسمومیت دانش‌آموزان اثبات شود، باید عوامل این جنایت به اشد مجازات برسند.
پربازدیدترین ها
آخرین اخبار