کد خبر: ۱۳۶۹۲۴
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۵
تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12:00 تا 24:00 امروز از ‌میدان امیرکبیر‌ کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن‌آباد ممنوع است.

به گزارشپایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،علی‌اکبر آشوری‌ درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها‌یکشور اظهار داشت: بر اساس اطلاعاتبیش از 2323 دستگاه سامانهترددشماربرخط‌ و800 دستگاه دوربین نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

کندوان یکطرفه شد

*ترافیک‌ در برخی مقاطع آزادراه قزوین-کرج‌ و محور شهریار-تهران/ تردد روان در محورهای تهران-شمال

وی درباره آخرین وضعیت ترافیکی محورهای تهران-شمال اظهار کرد: ‌دوربین‌های نظارت تصویری در حال حاضر تردد روان درمحور‌های فیروزکوه‌،‌ کندوان و هراز، همچنین آزادراه قزوین - رشت و آزادراه تهران-شمال در مسیر رفت و برگشت، نشان می‌دهد.

مدیر ‌مرکز مدیریت راه‌ها از بروز ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پلکلاکو ترافیک سنگین در محور شهریار – تهران در برخی از مقاطع خبر داد.

آشوری درباره وضعیت جوی جاده‌ها اظهار داشت:‌ در حال حاضردر هیچ یک از ‌جاده‌‌های کشور بارش و مداخلات جوی خاصی گزارش نشده است.

*‌‌ افزایش 5.4 درصدی تردد خودرو در جاده‌ها در شبانه‌روز گذشته

وی گفت: کل تردد جاده‌ای در شبانه‌روز گذشته‌ براساس آخرین اطلاعات حاصل از‌ رصد‌‌ تعداد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌2373 دستگاهترددشمارفعال در محورهای برون‌شهری، نسبت بهروز قبل5.4درصدافزایش نشان می‌دهد؛ در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها 12،بیشترین تردد بین ساعات17تا 18و کمترین تردد بین ساعات4تا 5 صبح ثبت شد.

* انسداد هشت جاده به دلیل کاهش ایمنی در مسیر‌

مدیر ‌مرکز مدیریت راه‌ها درباره آخرین وضعیت انسداد جاده‌‌های کشور گفت: در حال حاضر محور رامیان-اولنگ-شاهرود در استان‌های گلستانو سمنان، جاده فرعی شمشک-دیزین، ‌محور شهداد-نهبندان و محور خرم‌آباد-پل دختر به دلیل نبود ایمنی کافی در مسیر مسدود‌است.

آشوری افزود: همچنین محور لاسم - ارجمند در استانمازندران، محورریگان- ایرانشهر‌‌‌‌‌ و جاده تهران-امام‌زاده داود به دلیل نبود ایمنی کافی‌ تا اطلاع بعدی مسدود است.‌

وی اظهار کرد: کمربندی محمودآباد -فریدونکناردر استان مازندران به دلیل اجرای عملیات راهداریِ مسیر جنوبی در بخش‌محمودآباد -فریدونکنار، مسدود و تردد از مسیر جایگزین داخل شهر امکان پذیر است.

*‌ ‌پرترددترین جاده‌های کشوردر شبانه‌روز گذشته

مدیر ‌مرکز مدیریت راه‌ها تصریح کرد‌: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد در آزادراه‌ ‌‌‌کرج-قزوین با 114 هزار تردد، آزادراه‌ ‌قزوین‌-کرج با 113 هزار تردد‌ و آزادراه ‌‌‌‌تهران-کرج‌‌ با 106 هزار تردد، ثبت شد

* محدودیت‌ ترافیکی محورهای تهران-شمال‌/یک‌طرفه شدن‌ ‌کندوان از ساعت 12 امروز

‌‌‌تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت12:00 تا 24:00 امروز از ‌میدان امیرکبیر‌ کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمتمرزنآباد ممنوع است و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت16:00 تا 24:00‌ازمرزنآباد به سمت کرج به صورتیک‌طرفهخواهد بود.

‌در محور کندوان ‌تردد انواع تریلر‌، کامیون و کامیونت و در‌محور هراز ‌‌تردد تریلرها کماکان ممنوع ‌است.

‌تردد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها غیر از حاملان مواد سوختی و یا فاسدشدنی از ساعت12:00 تا 24:00امروز‌ از تهران به آمل و بالعکس ممنوع است.

پایان پیام/

منبع: فارس
برچسب ها: کندوان ، جاده ، شمال
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افزایش حقوق‌ها در دستور کار دولت

افزایش حقوق‌ها در دستور کار دولت

ساختار و مبانی اقتصادی بخشنامه بودجه ۱۴۰۲ و جهت‌گیری‌های اصلی منابع و مصارف بودجه سال آینده در نشستی با حضور جمعی از معاونان و مدیران ستادی و استانی سازمان برنامه و بودجه کشور، تشریح و بررسی شد.
در تاریخ ما دوران دفاع مقدس به عنوان یک برهه درخشان و تأثیرگذار شناخته خواهد شد

در تاریخ ما دوران دفاع مقدس به عنوان یک برهه درخشان و تأثیرگذار شناخته خواهد شد

رهبری انقلاب اسلامی با یادآوری اینکه بیش از ۳۰ سال از پایان دفاع مقدس گذشته است، تأکید کردند: در واقع جمع‌بندی حوادث را از راه دور می‌شود انجام داد. وقتی در وسط یک حادثه هستیم درست نمی‌شود ابعاد آن را شناخت.