کد خبر: ۱۳۶۸۸۹
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۸
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران و شهردار منطقه هشت با هدف ادای احترام و بزرگداشت خانواده کارکنان شهرداری به دیدار خانواده پاکبانی که اخیرا در اثر حادثه فوت شده است، رفتند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،علیرضا نادعلی سخنگو و نایب رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران با حضور در منزل پاکبان شهرداری منطقه ۸ ضمن دیدار و همدردی با خانواده متوفی گفت: بازتاب بخش عمده‌ای از فعالیت های مجموعه مدیریت شهری تلاش‌های عزیزانی است که در حوزه خدمات شهری به شهر و شهروندان خدمت می‌کنند. 

نادعلی ادامه داد:مجموعه شهرداری تهران برای کارکنان خدماتی شهری و تلاشگران این حوزه ارزش و احترامی خاص قائل است چراکه  با خدمات این بخش از نیروها عمده ای از فعالیت های شهرداری دیده خواهد شود. 

در ادامه این بازدید فاطمه تنهایی شهردار این منطقه ضمن بزرگداشت مقام تمامی افرادی که در حین خدمت جان خود را از دست می دهند، گفت: در روایتی از امام علی(ع) آمده است؛ کسی که در پی به دست آوردن روزی حلال باشد، مانند مجاهد در راه خدا است.

او افزود: هر چند در این روایات، به طور مستقیم از برابری اجر جویندگان روزی حلال با شهیدان سخن به میان نیامده، اما از تشبیه آنان به مجاهدان در راه خدا و حتی در برخی از روایات، برتر شمردن اجرشان از مجاهدان ، می‌توان نتیجه گرفت کسی که در پی به دست آوردن روزی حلال از خانه بیرون رود و مرگش فرا رسد، مانند مجاهدی است که برای کارزار به میدان جنگ رفته و به شهادت رسیده باشد.

به گفته او حمزه حمدالهی پاکبان مرحوم منطقه نیز یکی از بهترین نیروهای خدماتی در منطقه بود که در نزدیکی صبح و در حین ماموریت با لباس خدمت، به رحمت خدا رفتند.

بر اساس این گزارش حمزه حمدالهی کارگر خدمت شهری شهرداری منطقه ۸ با بیش از ۲۰ سال سابقه خدمت متولد سال ۱۳۴۳ بود . ایشان ساکن منطقه ۴ تهران در خیابان هنگام است و دارای دو فرزند دختر است.

او بامداد ۲۵ شهریور ۱۴۰۱ هنگامی که مشغول رفت و روب خیابان رشید (ناحیه یک)  بود، بر اثر تصادف از دنیا رفت.

انتهای پیام 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افزایش حقوق‌ها در دستور کار دولت

افزایش حقوق‌ها در دستور کار دولت

ساختار و مبانی اقتصادی بخشنامه بودجه ۱۴۰۲ و جهت‌گیری‌های اصلی منابع و مصارف بودجه سال آینده در نشستی با حضور جمعی از معاونان و مدیران ستادی و استانی سازمان برنامه و بودجه کشور، تشریح و بررسی شد.
در تاریخ ما دوران دفاع مقدس به عنوان یک برهه درخشان و تأثیرگذار شناخته خواهد شد

در تاریخ ما دوران دفاع مقدس به عنوان یک برهه درخشان و تأثیرگذار شناخته خواهد شد

رهبری انقلاب اسلامی با یادآوری اینکه بیش از ۳۰ سال از پایان دفاع مقدس گذشته است، تأکید کردند: در واقع جمع‌بندی حوادث را از راه دور می‌شود انجام داد. وقتی در وسط یک حادثه هستیم درست نمی‌شود ابعاد آن را شناخت.