کد خبر: ۱۳۶۸۵۰
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۵
استاندار لرستان گفت: جانبازان و ایثارگران شناسنامه و نماد پایمردی و مقاومت ایران اسلامی هستند

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،فرهاد زیویار در دیدار با امیر اسکندر بیرانوند جانباز خرم آبادی جنگ تحمیلی اظهار کرد: تکریم جانبازان و ایثارگران تکریم از مجاهدت، مقاومت و ایثارگری‌های مردم مومن و انقلابی ایران اسلامی در پاسداری از ارزش‌های دینی و انقلابی است.

ستایش استاندار لرستان از ایثارگران

وی با اشاره به رشادت های امیر اسکندر بیرانوند جانباز هشت سال دفاع مقدس ادامه داد: این جانباز سرافراز سندی محکم و زنده از رشادت فرزندان لرستان در دفاع از کیان ایران اسلامی طی هشت سال جنگ تحمیلی دشمن است.

زیویار گفت: ما خدمتگزاران مردم در هر جایگاه اجرایی و با هر مسوولیتی که داریم باید قدردان رشادت‌ و ایثارگری های جانبازان و شهدا باشیم.

وی افزود: در دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و رزمندگان ضمن تقویت روحیه خدمتگزاری به مردم در مدرسه ایثار و شهادت راه پاسداری از ارزش‌ها و جهاد فی سبیل الله را می‌آموزیم.

لرستان ۹۸ هزار و ۸۳۷ ایثارگر، ۲ هزار و ۹۵۱ جانباز زیر ۲۵ درصد، ۶ هزار و ۳۷۹ جانباز ۲۵ تا ۷۰ درصد، ۲۶۳ جانباز ۷۰ درصد به بالا، ۸۳۷ آزاده و۶ هزار و ۵۴۴ شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

منبع: ایرنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
خدمات مترو پايتخت در سطح بين المللي است/ رو نمایی از تمبر بیست و چهارسالگي متروی تهران

خدمات مترو پايتخت در سطح بين المللي است/ رو نمایی از تمبر بیست و چهارسالگي متروی تهران

مديرعامل شركت بهره برداري مترو تهران و حومه گفت: سطح خدماتي كه مترو پايتخت طی ۲۴سال گذشته به شهروندان ارائه کرده در سطح بين المللي است.
موضوع مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است

موضوع مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است

مقام معظم رهبری تاکید کردند: اگر مسمومیت دانش‌آموزان اثبات شود، باید عوامل این جنایت به اشد مجازات برسند.
آخرین اخبار