کد خبر: ۱۳۶۸۱۲
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۳
طرح استقبال از مهر
شهردار منطقه 15 گفت: در طرح استقبال از مهر 1401، معابر منتهی به مدارس منطقه 15 جهت تسهیل تردد شهروندان مناسب سازی و بهسازی شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سید مهدی صباغ همزمان با بازگشایی مدارس، و آغاز سال جدید تحصیلی گفت: طرح استقبال از مهر بمنظور ارتقای امنیت و رفاه حال دانش آموزان از 15 شهریور در نواحی هفت گانه منطقه 15 آغاز و تا پایان 15 مهر ادامه دارد.
 
او با اشاره به اینکه عملیات بهسازی معابر منتهی به مدارس طی بازدید کارشناسان این معاونت از مدارس منطقه و یا درخواست های شهروندان در سامانه مدیریت شهری و نظارت همگانی(+137) در حال اجراست افزود: تاکنون معابر منتهی به 8 مدرسه منطقه 15 جهت تسهیل تردد شهروندان مناسب سازی و بهسازی شد.
 
صباغ افزود: در این راستا عملیات مناسب سازی معابر منتهی به مدارس شامل 1150 متر مربع پیاده روسازی ، 1000 متر طول جدول، 500 متر لوله گذاری و 500 متر اجرای کانیو و بهسازی انهار و لکه گیری آسفالت انجام شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افزایش حقوق‌ها در دستور کار دولت

افزایش حقوق‌ها در دستور کار دولت

ساختار و مبانی اقتصادی بخشنامه بودجه ۱۴۰۲ و جهت‌گیری‌های اصلی منابع و مصارف بودجه سال آینده در نشستی با حضور جمعی از معاونان و مدیران ستادی و استانی سازمان برنامه و بودجه کشور، تشریح و بررسی شد.
در تاریخ ما دوران دفاع مقدس به عنوان یک برهه درخشان و تأثیرگذار شناخته خواهد شد

در تاریخ ما دوران دفاع مقدس به عنوان یک برهه درخشان و تأثیرگذار شناخته خواهد شد

رهبری انقلاب اسلامی با یادآوری اینکه بیش از ۳۰ سال از پایان دفاع مقدس گذشته است، تأکید کردند: در واقع جمع‌بندی حوادث را از راه دور می‌شود انجام داد. وقتی در وسط یک حادثه هستیم درست نمی‌شود ابعاد آن را شناخت.