کد خبر: ۱۳۶۷۶۵
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۹
در طرح استقبال از مهر 1401 منطقه 15 انجام مي شود؛
شهردار منطقه 15 گفت: برنامه های بازگشایی مدارس جنوب شرق تهران امسال در قالب چهار محورآیین بازگشایی، آموزشی، حمایتی و گردشگری به صورت متمرکز انجام خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سيد مهدي صباغ با اشاره به اجرای برنامه های فرهنگی در قالب طرح سلام مدرسه افزود: آیین بازگشایی مدارس منطقه 15 در 2 مدرسه مقاطع ابتدايي و متوسطه  در قالب چهار محورآیین بازگشایی، آموزشی، حمایتی  و گردشگری برگزار می شود.

او به تشريح مجموعه برنامه هاي فرهنگي پرداخت و گفت: برگزاری تورهای تهرانگردی با محوریت دانش آموزان، برگزاری تور فتوواک ، برگزاری نمایشگاه عکس از جاذبه های گردشگری منطقه در هفته تهران توسط دانش آموزان، توزیع 400 پک کامل لوازم التحریر  ویژه کودکان تحت حمایت پرتو (کودکان کار و بازمانده ازتحصیل )، توزیع 50 جفت کفش و لباس فرم  ویژه دانش آموزان نیازمند وکودکان کار و شناسایی نقاط نا امن و بحرانی در اطراف مدارس سطح منطقه از نظر تجمع کارتن خواب ها و معتادین و استقرار واحد گشت با هماهنگی سازمان رفاه،خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران از جمله اين اقدامات خواهد بود.

صباغ اضافه کرد: برگزاری مراسم جشنی برای 300 نفر از دانش آموزان نیازمند (محله های شوش و اتابک)، برگزاری کمیته محلی و منطقه ای هماهنگی برنامه های استقبال از مهر با حضور مسئولان منطقه اي، برگزاری دوره های آموزشی سلامت محور در 20مدرسه دخترانه و پسرانه متوسط اول و دوم، اجرای نمایش میدانی در 4 مدرسه سطح منطقه و برگزاری زنگ تحرک در مدارس سطح منطقه از ساير فعاليت هاي فرهنگي در طرح استقبال از مهر است.

شهردار منطقه در پايان گفت: تمامي همکاران در معاونتهاي مختلف مديريت شهري همزمان با آغاز سال تحصيلي جديد به صورت شبانه روزي پاي کار هستند تا مدارس و مجموعه آموزشي پس از 2 سال همه گيري کرونا بتوانند بهترين خدمات را به دانش آموزان و علم آمو زان ارائه کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افزایش حقوق‌ها در دستور کار دولت

افزایش حقوق‌ها در دستور کار دولت

ساختار و مبانی اقتصادی بخشنامه بودجه ۱۴۰۲ و جهت‌گیری‌های اصلی منابع و مصارف بودجه سال آینده در نشستی با حضور جمعی از معاونان و مدیران ستادی و استانی سازمان برنامه و بودجه کشور، تشریح و بررسی شد.
در تاریخ ما دوران دفاع مقدس به عنوان یک برهه درخشان و تأثیرگذار شناخته خواهد شد

در تاریخ ما دوران دفاع مقدس به عنوان یک برهه درخشان و تأثیرگذار شناخته خواهد شد

رهبری انقلاب اسلامی با یادآوری اینکه بیش از ۳۰ سال از پایان دفاع مقدس گذشته است، تأکید کردند: در واقع جمع‌بندی حوادث را از راه دور می‌شود انجام داد. وقتی در وسط یک حادثه هستیم درست نمی‌شود ابعاد آن را شناخت.