کد خبر: ۱۳۶۷۵۰
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۸
در پهنه تحويلي راهپيمايي جاماندگان اربعين حسيني انجام شد
شهردارمنطقه 15 گفت: پهنه تحويلي راهپيمايي جاماندگان اربعين حسيني به همت 80 نيروي خدمات شهري و اداره مديريت پسماند با جمع آوري 3 تن پسماند پاکسازي شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سيد مهدي صباغ ضمن تشکر از تمامي همکاران در برپايي باشکوه راهپيمايي جاماندگان اربعين حسيني گفت: پهنه تحويلي منطقه 15 از ميدان حرم تا ورودي حرم حضرت عبدالعظيم الحسني (ع) بود که با تلاش هاي 80 نيروي انساني از ادارات خدمات شهري و مديريت پسماند و بهره گيري از 20دستگاه ماشين آلات، استقرار 40 مخزن سيار 120 ليتري بازيافت در محوطه خيابان حرم و 6 نفر کارشناس آموزش و اطلاع رساني از ساعت 4 صبح تا 10 شب همزمان با آغاز تا پايان مراسم با جمع آوري 3 تن پسماند پاکسازي شد.

شهردار منطقه در ادامه به اقدامات و تمهيدات سامانه مديريت شهري و نظارت همگاني(+ 137) منطقه اشاره کرد و گفت: بازديد ميداني همکاران اين حوزه از تمامي طول مسير راهپيمايي و شناسايي و رفع تمام نقاط حادثه خيز نظير بهسازي گاردريل، انهار و آسفالت و ... ،  آماده سازي تمامي معابر منتهي به مسير اصلي با استقرار نيوجرسي با همکاري نيروي انتظامي پيش از آغاز مراسم، استقرار 2 اکيپ 6 نفري همراه با دوستگاه ماشين از صبح روز اربعين تا پايان مراسم راهپيمايي و انجام نظرسنجي الکترونيکي از شهروندان با هدف کسب بازخورد از موضوعات نگهداشت شهر، ترافيکي و خدمات رساني مديريت شهري در راهپيمايي بزرگ جاماندگان اربعين حسيني به زائرين از جمله اين اقدامات بود.

صباغ به استقرار موکب هاي مردمي در نواحي سه ويک در مسير پياده روي اشاره کرد و گفت: اين موکب ها از 8 صبح  با  ارائه خدماتی از قبیل فرهنگی ، سلامت ، بانوان ، مشاوره و ... پذیرایی،  ميزبان شهروندان و علاقه مندان به خاندان عصمت و طهارت بودند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افزایش حقوق‌ها در دستور کار دولت

افزایش حقوق‌ها در دستور کار دولت

ساختار و مبانی اقتصادی بخشنامه بودجه ۱۴۰۲ و جهت‌گیری‌های اصلی منابع و مصارف بودجه سال آینده در نشستی با حضور جمعی از معاونان و مدیران ستادی و استانی سازمان برنامه و بودجه کشور، تشریح و بررسی شد.
در تاریخ ما دوران دفاع مقدس به عنوان یک برهه درخشان و تأثیرگذار شناخته خواهد شد

در تاریخ ما دوران دفاع مقدس به عنوان یک برهه درخشان و تأثیرگذار شناخته خواهد شد

رهبری انقلاب اسلامی با یادآوری اینکه بیش از ۳۰ سال از پایان دفاع مقدس گذشته است، تأکید کردند: در واقع جمع‌بندی حوادث را از راه دور می‌شود انجام داد. وقتی در وسط یک حادثه هستیم درست نمی‌شود ابعاد آن را شناخت.