کد خبر: ۱۳۶۷۱۱
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۴
در راستاي تحقق مطالبه شهروندان و رفاه حال آنان انجام شد
شهردار ناحيه 6 منطقه 15 گفت: تأمین روشنایی 5 بوستان‌ و ميدان در محله مسعوديه به منظور رفاه حال شهروندان انجام شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محمد صديف گفت: عملیات تامین روشنایی 5 بوستان و يک ميدان به همت شهرداري ناحيه 6، معاونت های خدمات شهري و محيط زيست و مالي و اقتصاد شهري منطقه و اداره برق تهران انجام شد. 
به گفته او؛ اين اقدام با هدف کاهش نقاط بی دفاع شهری، ارتقاي امنيت حضور شهروندان و افزايش رفاه و رضايتمندي آنان بنا به درخواست شهروندان و معتمدين محل، فعالان اجتماعي و بازديد هاي ميداني به اجرا درآمد.
صديف ادامه داد: در اين راستا با نصب کنتور برق در بوستان های کاکتوس، گل گندم، فلسطين تپه، جنگل هاي مقابل بوستان سروناز و ميدان شيرازي؛ روشنايي در ساعات تاريکي به صورت مستمر تامين شد.
این گزارش حاکیست؛ مجموعه مديريت شهري  با پي گيري دغدغه و درخواستهاي شهروندان در ديدارهاي چهره به چهره و بازديدهاي ميداني تاحصول نتيجه به صورت شبانه روزي تلاش مي کند تا کيفيت زندگي شهروندان را ارتقاء داده و شاهد رضايتمندي آنان باشيم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افزایش حقوق‌ها در دستور کار دولت

افزایش حقوق‌ها در دستور کار دولت

ساختار و مبانی اقتصادی بخشنامه بودجه ۱۴۰۲ و جهت‌گیری‌های اصلی منابع و مصارف بودجه سال آینده در نشستی با حضور جمعی از معاونان و مدیران ستادی و استانی سازمان برنامه و بودجه کشور، تشریح و بررسی شد.
در تاریخ ما دوران دفاع مقدس به عنوان یک برهه درخشان و تأثیرگذار شناخته خواهد شد

در تاریخ ما دوران دفاع مقدس به عنوان یک برهه درخشان و تأثیرگذار شناخته خواهد شد

رهبری انقلاب اسلامی با یادآوری اینکه بیش از ۳۰ سال از پایان دفاع مقدس گذشته است، تأکید کردند: در واقع جمع‌بندی حوادث را از راه دور می‌شود انجام داد. وقتی در وسط یک حادثه هستیم درست نمی‌شود ابعاد آن را شناخت.