کد خبر: ۱۳۶۶۸۹
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۷
شهردار منطقه ۱۱ شهر تهران از آسفالت ریزی بیش از ۶۰۰۰ متر مربع در سطح نواحی چهارگانه منطقه ۱۱ در دو روز نخست از اجرای طرح راه خدمت در این منطقه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سید محمد موسوی از آسفالت‌ریزی بیش از۶۰۰۰ متر مربع در چهار خیابان این منطقه خبر داد و گفت: در دومین روز از طرح خدمت خیابان های این منطقه طی عملیات مکانیزه و روکش دستی، آسفالت ریزی شدند و معابر فرسوده که از قبل شناسایی شده بودند، مرمت شدند.

وی اظهارکرد: در چهار خیابان مختاری، کارگر، نوفل و شاتو و فرهنگ عملیات مکانیزه و روکش دستی به مساحت حدودا ۶۰۰۰ متر مربع انجام شد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۱، شهردار منطقه ۱۱ با اشاره به اجرای طرح خدمت در نواحی چهارگانه منطقه گفت: این طرح به مدت یک هفته در منطقه ۱۱ ادامه دارد و گزارش‌های روزانه آن به جهت اطلاع رسانی به شهروندان منتشر می‌شود.

انتهای پیام 
برچسب ها: مرمت ، آسفالت ، معابر ، شهر فردا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افزایش حقوق‌ها در دستور کار دولت

افزایش حقوق‌ها در دستور کار دولت

ساختار و مبانی اقتصادی بخشنامه بودجه ۱۴۰۲ و جهت‌گیری‌های اصلی منابع و مصارف بودجه سال آینده در نشستی با حضور جمعی از معاونان و مدیران ستادی و استانی سازمان برنامه و بودجه کشور، تشریح و بررسی شد.
در تاریخ ما دوران دفاع مقدس به عنوان یک برهه درخشان و تأثیرگذار شناخته خواهد شد

در تاریخ ما دوران دفاع مقدس به عنوان یک برهه درخشان و تأثیرگذار شناخته خواهد شد

رهبری انقلاب اسلامی با یادآوری اینکه بیش از ۳۰ سال از پایان دفاع مقدس گذشته است، تأکید کردند: در واقع جمع‌بندی حوادث را از راه دور می‌شود انجام داد. وقتی در وسط یک حادثه هستیم درست نمی‌شود ابعاد آن را شناخت.