کد خبر: ۱۳۶۶۷۵
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۵
شهردار منطقه ۹ از توزیع بسته‌های لوازم‌التحریر در بین کودکان کم‌برخوردار این منطقه در آستانه فرارسیدن سال جدید تحصیلی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سیدمحمدرحیم مرتضوی گفت: اداره‌ امور آسیب‌های اجتماعی منطقه با همکاری مؤسسه پیام صلح رهایی و مساعدت خیرین نسبت به تهیه و توزیع ۵٠٠ بسته لوازم‌التحریر اقدام کرده است.

او افزود: در آستانه بازگشایی مدارس نسبت به تهیه بسته‌های تحصیلی شامل کیف، کوله و انواع نوشت افزار به منظور اهداء به کودکان مرکز پرتو منطقه۹ و کودکان محلات کم‌برخوردار اقدام شده است.

شهردار منطقه ۹ عنوان کرد: در مجموع تعداد ۵٠٠ بسته لوازم‌التحریر تهیه شده که تاکنون ١٠٠ بسته از آن در بین کودکان توزیع شده و باقیمانده نیز تا پایان شهریور ماه و قبل از شروع سال جدید تحصیلی توزیع خواهد شد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افزایش حقوق‌ها در دستور کار دولت

افزایش حقوق‌ها در دستور کار دولت

ساختار و مبانی اقتصادی بخشنامه بودجه ۱۴۰۲ و جهت‌گیری‌های اصلی منابع و مصارف بودجه سال آینده در نشستی با حضور جمعی از معاونان و مدیران ستادی و استانی سازمان برنامه و بودجه کشور، تشریح و بررسی شد.
در تاریخ ما دوران دفاع مقدس به عنوان یک برهه درخشان و تأثیرگذار شناخته خواهد شد

در تاریخ ما دوران دفاع مقدس به عنوان یک برهه درخشان و تأثیرگذار شناخته خواهد شد

رهبری انقلاب اسلامی با یادآوری اینکه بیش از ۳۰ سال از پایان دفاع مقدس گذشته است، تأکید کردند: در واقع جمع‌بندی حوادث را از راه دور می‌شود انجام داد. وقتی در وسط یک حادثه هستیم درست نمی‌شود ابعاد آن را شناخت.