کد خبر: ۱۳۶۶۵۳
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۲
طي ده ماه گذشته انجام شد
معاون حمل و نقل و ترافيك منطقه 15 گفت: 11 اصلاح هندسي در منطقه 15 با هدف افزایش ایمنی معابر و تسهیل تردد طي ده ماه گذشته انجام شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مسعود لواف زاده گفت: عملیات اصلاح هندسي در راستای افزایش ایمنی و کاهش تعداد تصادفات ناشی از سرعت غیرمجاز  و تسهيل تردد در معابر پردتردد شامل خيابان غلامیان تقاطع عابدینی، خیابان اعظم نظامی ، بلوار شاهد، خیابان خاکسار، کوهسار، گلها، طاهری، راستی  اجرا درآمد.

او افزود:  در قالب پروژه هاي کوچک مقياس نيز رفیوژ میانی خيابان قائم(عج)، رفیوژ میانی خيابان مالی و رفیوژ میانی خيابان کوهسار در ناحیه شش احداث شد. 
 
لواف زاده گفت:  در راستاي توسعه مسیرهای ویژه دوچرخه سواری با هدف ارتقای فرهنگ دوچرخه سواری در بین شهروندان، حفظ محیط زیست وکاهش آلودگی و ترافیک طي ده ماه گذشته نيز 2 هزار و 900 متر طول مسير دوچرخه سواري در منطقه 15 احداث شد.

او به ساير اقدامات اين معاونت طي اين مدت اشاره کرد و گفت: معبر سازی و همسطح سازی بوستان ولیعصر(عج) ناحیه یک، همسطح سازی و ایجاد رمپ معلولین پل های بلوار ابوذر، همسطح سازی تقاطعات میدان جمهوری- خیابان خواجوی کرمانی و معبرسازی خيابان گلها و راستی از جمله آن است.

معاون حمل و نقل و ترافيك منطقه در ادامه به احداث پهلوگاه ها اشاره کرد و گفت: در اين راستا پهلوگاه امام علی (ع) شمال به جنوب زیرپل بعثت، امام علی (ع) شمال به جنوب بعد از ایستگاه توسکاه، بزرگراه امام رضا (ع)غرب به شرق روبروی کمپ افاغنه و بزرگراه امام رضا (ع) شرق به غرب قبل از پل بسیج احداث شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افزایش حقوق‌ها در دستور کار دولت

افزایش حقوق‌ها در دستور کار دولت

ساختار و مبانی اقتصادی بخشنامه بودجه ۱۴۰۲ و جهت‌گیری‌های اصلی منابع و مصارف بودجه سال آینده در نشستی با حضور جمعی از معاونان و مدیران ستادی و استانی سازمان برنامه و بودجه کشور، تشریح و بررسی شد.
در تاریخ ما دوران دفاع مقدس به عنوان یک برهه درخشان و تأثیرگذار شناخته خواهد شد

در تاریخ ما دوران دفاع مقدس به عنوان یک برهه درخشان و تأثیرگذار شناخته خواهد شد

رهبری انقلاب اسلامی با یادآوری اینکه بیش از ۳۰ سال از پایان دفاع مقدس گذشته است، تأکید کردند: در واقع جمع‌بندی حوادث را از راه دور می‌شود انجام داد. وقتی در وسط یک حادثه هستیم درست نمی‌شود ابعاد آن را شناخت.