کد خبر: ۱۳۶۴۳۶
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۷
معاون شهردار قم عنوان کرد
معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم آموزش در جهت تغییر رفتارهای ترافیکی را تنها راه کاهش آمار تصادفات دانست و ابراز کرد: در حال حاضر دوره‌های آموزشی باهدف اصلاح رفتار رانندگان تاکسی و اتوبوس اجرا می‌شود تا مهارت این افراد در حفظ آرامش بیشتر افزایش پیدا کند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مسعود طبیبی معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم امروز ششم شهریورماه طی سخنانی با تأکید بر رعایت قوانین ایمنی اظهار کرد: متأسفانه آمار تصادفات در قم زیاد است و بخش قابل‌توجهی از مصدومان شهر در حوادث ترافیکی، موتورسواران و عابران بوده و قطع نخاع در حوادث قم نسبتاً رقم قابل‌توجهی را به خود اختصاص می‌دهد.

وی آموزش در جهت تغییر رفتارهای ترافیکی را تنها راه کاهش آمار تصادفات دانست و اظهارکرد: در حال حاضر دوره‌های آموزشی باهدف اصلاح رفتار رانندگان تاکسی و اتوبوس اجرا می‌شود تا مهارت این افراد در حفظ آرامش بیشتر افزایش پیدا کند.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم تأکید کرد: باید قوانین راهنمایی و رانندگی و نکات ایمنی به جامعه به‌ درستی انتقال پیدا کند تا با همراهی شهروندان در سایه آموزش و تعامل با دستگاه‌هایی مثل پلیس راهور، شاهد وضعیت مطلوب‌تری باشیم.

وی از دعوت از رانندگان متخلف برای شرکت در دوره‌های آموزشی خبر داد و تصریح کرد: از کلیه رانندگانی که در سه ماه آخر سال گذشته دارای سرعت‌های زیاد و خطرساز بوده‌اند و از دوربین‌ها رصد و پایش شده، برای شرکت در دوره‌های آموزشی دعوت‌شده است.

طبیبی ادامه داد: این دوره‌های آموزشی، مخاطرات سرعت را برای رانندگان خودروها و موتورسواران گوشزد کرده و حتی از مدیر جامعه معلولان قطع نخاعی دعوت کردیم که برای آنان از مضرات و تبعات این قضایا صحبت کند.

انتهای پیام
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
خدمات مترو پايتخت در سطح بين المللي است/ رو نمایی از تمبر بیست و چهارسالگي متروی تهران

خدمات مترو پايتخت در سطح بين المللي است/ رو نمایی از تمبر بیست و چهارسالگي متروی تهران

مديرعامل شركت بهره برداري مترو تهران و حومه گفت: سطح خدماتي كه مترو پايتخت طی ۲۴سال گذشته به شهروندان ارائه کرده در سطح بين المللي است.
موضوع مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است

موضوع مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است

مقام معظم رهبری تاکید کردند: اگر مسمومیت دانش‌آموزان اثبات شود، باید عوامل این جنایت به اشد مجازات برسند.
پربازدیدترین ها
آخرین اخبار