کد خبر: ۱۳۶۲۷۵
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۴
روابط عمومی ستاد معاینه فنی خودروهای تهران با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: از امروز مورخ 25 مرداد ماه باعنایت به افزایش تقاضای سفر در ماه پایانی فصل تابستان و افزایش مراجعات خودروها به مراکز معاینه فنی جهت کنترل وضعیت ایمنی، این ستاد جهت تسهیل در ارائه خدمات شایسته به شهروندان نسبت به افزایش ساعت کاری اقدام کرده است.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،طبق اعلام روابط عمومی ستاد معاینه فنی خودروهای تهران، شهروندان می توانند جهت اطلاع از ساعت کاری و آدرس مراکز به سایت ستاد معاینه فنی خودروهای تهران به آدرس inspection.tehran.ir مراجعه نمایند.

ضمناً تاکید می گردد با توجه به آنکه اطلاعات مربوط به معاینه فنی شهر تهران در دیگر سایت ها به صورت مستمر به روز رسانی نمی شود، حتما شهروندان اطلاعات مورد نیاز مراکز را تنها از طریق سایت رسمی این ستاد دریافت و کنترل نمایند.

براین اساس همچنین از شهروندان درخواست می شود جهت داشتن سفری ایمن خارج از الزامات قانونی مراجعات دوره ای سالانه، برای اطمینان از ایمنی و سلامتی خودروی خود پیش از سفر از مشاوره فنی و خدمات دقیق و قابل اعتماد این مراکز استفاده نمایند.

ساعت کاری مراکز معاینه فنی خودرو در تهران افزایش یافت

انتهای پیام

  • دبیرمنیره کربلایی
برچسب‌ها:

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات مشکوک در بازار مسکن در پی اصلاح نظام یارانه‌ای!

اقدامات مشکوک در بازار مسکن در پی اصلاح نظام یارانه‌ای!

برخی فروشندگان مسکن با القای گرانی پس از حذف ارز ترجیحی، این فرصت را برای خروج از بازار مغتنم دانسته و مقداری نرخ‌های پیشنهادی را در اردیبهشت ماه افزایش دادند؛ اما برآوردها گویای آن است که بازار در خرداد با افت مواجه شده و در واقع واکنش خاصی به این اتفاق نداشته است.
ساختمان مترو پل آبادان فرو ریخت/ تعداد کشته شدگان به  30 تن رسید

ساختمان مترو پل آبادان فرو ریخت/ تعداد کشته شدگان به 30 تن رسید

در آخرین جزئيات به دست آمده از ریزش ساختمان مترو پل تا کنون ۳۰ پیکر بی جان از زیر آوار بیرون کشیده شده است.