کد خبر: ۱۳۶۲۷۴
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۳
با هدف کاهش نقاط بی دفاع شهری انجام می شود
شهردار منطقه 15 به همراه سرکلانتر ششم فاتب، جانشین دادستان ناحیه 14، رئیس اداره برق بعثت و کارشناسان مربوطه و معاونین ذیربط شهرداری منطقه از روشنایی محدوده کوه گچی در این منطقه بازدید کردند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،این بازدید با هدف تامین روشنایی محدوده کوه گچی و به منظور کاهش رفتارهای پرخطر در این محدوده انجام شد. 

این گزارش حاکیست، این محور دارای پایه چراغ بوده و تنها نیاز است که ضمن تامین روشنایی؛ نسبت به تقویت پایه ها برای تامین روشنایی بهتر نظیر جفتی کرن برخی پایه های تکی و یا نصب پایه های دیوارکوب در محل های با روشنایی کمتر اقدام شود تا با تامین روشنایی لازم از سوی اداره برق ، نقاط بی دفاع شهری حذف شده و از میزان جرم و رفتارهای پرخطر در آن پیشگیری شود.
 
شایان ذکر است، دراین بازدید مقرر شد ضمن حضور میدانی و بازدیدهای کارشناسانه، اداره برق ظرف ۱۰ روز نسبت به تامین روشنایی محل اقدام نماید.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات مشکوک در بازار مسکن در پی اصلاح نظام یارانه‌ای!

اقدامات مشکوک در بازار مسکن در پی اصلاح نظام یارانه‌ای!

برخی فروشندگان مسکن با القای گرانی پس از حذف ارز ترجیحی، این فرصت را برای خروج از بازار مغتنم دانسته و مقداری نرخ‌های پیشنهادی را در اردیبهشت ماه افزایش دادند؛ اما برآوردها گویای آن است که بازار در خرداد با افت مواجه شده و در واقع واکنش خاصی به این اتفاق نداشته است.
ساختمان مترو پل آبادان فرو ریخت/ تعداد کشته شدگان به  30 تن رسید

ساختمان مترو پل آبادان فرو ریخت/ تعداد کشته شدگان به 30 تن رسید

در آخرین جزئيات به دست آمده از ریزش ساختمان مترو پل تا کنون ۳۰ پیکر بی جان از زیر آوار بیرون کشیده شده است.