کد خبر: ۱۳۶۱۴۳
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۸
معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه 15 گفت: همایش بزرگ دوچرخه سواری خانوادگی در منطقه 15 با حضور 200 شهروند جنوب شرق تهران برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مسعود لواف زاده معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه افزود: همایش بزرگ دوچرخه سواری خانوادگی منطقه  با حضور 200 شهروند جنوب شرق تهران به همت شهرک آموزش ترافیک منطقه  برگزار شد.  
او با اشاره به اينکه اين برنامه در راستاي سه شنبه های بدون خودرو انجام شد گفت: در این همایش شهروندان مسير ۴ کیلومتري از درب شهرک آموزش ترافیک به سمت میدان امام رضا (ع) تا رینگ جمهوری و مسیر برگشت به شهرک آموزش ترافیک را رکاب زدند.
لواف زاده گفت: دومين همايش دوچرخه سواري  خانوادگي با هدف جلب توجه  و اهمیت دادن به محیط زیست ، کمک برای تحقق هوای پاک و کاهش ترافیک از ابتداي سال برگزار شد.
برپايه اين گزارش، همایش بزرگ دوچرخه سواری خانوادگی با حضور سروان طیبی پلیس راهور منطقه ۱۵، سرهنگ محمدی جانشین کلانتری ۱۵۸ کیانشهر، آتشنشانی ایستگاه ۲۱، شورایاری کیانشهرو شهروندان به مدت سه ساعت برگزار  و در پایان همایش سرهنگ محمدی نکاتی ایمنی در مورد دوچرخه سواری را به شهروندان متذکر شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات مشکوک در بازار مسکن در پی اصلاح نظام یارانه‌ای!

اقدامات مشکوک در بازار مسکن در پی اصلاح نظام یارانه‌ای!

برخی فروشندگان مسکن با القای گرانی پس از حذف ارز ترجیحی، این فرصت را برای خروج از بازار مغتنم دانسته و مقداری نرخ‌های پیشنهادی را در اردیبهشت ماه افزایش دادند؛ اما برآوردها گویای آن است که بازار در خرداد با افت مواجه شده و در واقع واکنش خاصی به این اتفاق نداشته است.
ساختمان مترو پل آبادان فرو ریخت/ تعداد کشته شدگان به  30 تن رسید

ساختمان مترو پل آبادان فرو ریخت/ تعداد کشته شدگان به 30 تن رسید

در آخرین جزئيات به دست آمده از ریزش ساختمان مترو پل تا کنون ۳۰ پیکر بی جان از زیر آوار بیرون کشیده شده است.