کد خبر: ۱۳۵۷۷۱
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۰
فردا در همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری شهر تهران صورت می پذیرد
مدیران عامل سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران و سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، صبح فردا در یکی از پنل های تخصصی همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری شهر تهران سخنرانی خواهند کرد
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،صبح روز شانزدهم تیرماه همزمان با آغاز روز دوم همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری شهر تهران که در مرکز همایش های برج میلاد برگزار می شود، محمدصادق خیرخواه مدیرعامل سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران و مسعود حق لطفی مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران در پنل سرمایه گذاری "عمران و شهرسازی 2" حضور یافته و به ارائه آرا و نقطه نظرات خود در این خصوص می پردازند.
در حالی که موضوع سخنرانی محمدصادق خیرخواه مدیرعامل سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران در این پنل تخصصی، روی معرفی پروژه های تونل جاویدالاثرمتوسلیان و بزرگراه شهید شوشتری به سرمایه گذاران بخش خصوصی متمرکز شده است، مسعود حق لطفی مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران نیز به ارائه جزئیاتی در خصوص جاذبه های سرمایه گذاری در پروژه بزرگراه شهید شوشتری می پردازد.
گفتنی است همایش بین الملی فرصت های سرمایه گذاری شهر تهران به همت شهرداری تهران و دانشگاه شهید بهشتی و با هدف معرفی فرصت های سرمایه گذاری در حوزه هایی از قبیل اقتصاد شهری و درآمد پایدار، محیط زیست و مدیریت پسماند، عمران و پروژه های زیرساختی و حمل و نقل عمومی و ترافیک، پانزدهم و شانزدهم تیرماه سال جاری برگزار می شود. قرار است پنل سرمایه گذاری "عمران و شهرسازی 2" از ساعت ۸.۳۰ تا ۱۰.۳۰ روز پنجشنبه شانزدهم تیرماه در سالن شماره یک مرکز همایش های برج میلاد برگزار شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
از افزایش قدرت خرید تا تضمین تامین کالاها/ آیا قدرت خرید مردم افزایش یافته؟

از افزایش قدرت خرید تا تضمین تامین کالاها/ آیا قدرت خرید مردم افزایش یافته؟

با اینکه بناست از دو ماه دیگر کالابرگ الکترونیکی وارد چرخه حمایت از مردم شود، اما بررسی‌ها نشان می‌دهد که همین یارانه نیز توانسته قدرت خرید مردم را افزایش دهد.
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
پربازدیدترین ها