کد خبر: ۱۳۵۷۶۶
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۱
بر اساس گزارش منتشرشده توسط موسسه تحقیقاتی بانک چین، انتظار می‌رود بانک‌های تجاری چین در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۲ شاهد افزایش هشت درصدی سود سالانه باشند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،در این گزارش ذکر شده است که از آوریل تا ژوئن، بانک‌ها حمایت خود را از اقتصاد واقعی افزایش دادند و فرصت‌های تجاری بیشتری را به وجود آوردند.

همچنین گفته شده است که درآمدهای بدون بهره به محرک سود بانک‌های تجاری در سه ماهه سوم تبدیل خواهد شد و وام‌دهندگان مشاغل واسطه‌ای ازجمله بانکداری سرمایه‌گذاری و مدیریت ثروت را توسعه خواهند داد.

بانک‌ها همچنین از فناوری مالی برای کاهش هزینه‌ها و بهبود سودآوری استفاده خواهند کرد.

نسبت وام‌های غیر جاری بانک‌های تجاری احتمالا کاهش می‌یابد، در حالی که آنها وام‌های غیر جاری را با اعتدال برجسته کنند. همچنین بانک‌ها خواستار توجه مستمر به ریسک‌ها در صنایع کلیدی، کوچک و متوسط هستند.

انتهای پیام
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
از افزایش قدرت خرید تا تضمین تامین کالاها/ آیا قدرت خرید مردم افزایش یافته؟

از افزایش قدرت خرید تا تضمین تامین کالاها/ آیا قدرت خرید مردم افزایش یافته؟

با اینکه بناست از دو ماه دیگر کالابرگ الکترونیکی وارد چرخه حمایت از مردم شود، اما بررسی‌ها نشان می‌دهد که همین یارانه نیز توانسته قدرت خرید مردم را افزایش دهد.
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
پربازدیدترین ها