کد خبر: ۱۳۵۷۵۲
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۸
مدیرعامل موسسه فناوران شهر تهران گفت: با توجه به ظرفیت و پتانسیل دفاتر خدمات الکترونیک شهر تهران قرار است برای نخستین بار این دفاتر را که مردم برای دریافت خدمات مختلف به آنجا مراجعه می کنند را به کلینیک ساختمانی تبدیل کنیم.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،علیرضا جالینوس با اشاره به موضوع اصلاح خدمات دهی دفاتر خدمات الکترونیک شهر تهران گفت: این اقدام به منظور بهبود و ارتقاء عملکرد خدمات شهرداری تهران بسیار حائز اهمیت است و می تواند به منظور افزایش رضایت مندی مردم جذابیت زیادی داشته باشد.

وی افزود: برای نخستین بار قرار است دفاتر خدمات الکترونیک شهر که مردم برای دریافت خدمات مختلف به آنجا مراجعه می کنند را به کلینیک ساختمانی تبدیل کنیم؛ یعنی مردم با مراجعه به این دفاتر می‌توانند تمام خدمات ساختمانی را از مجموعه دفاتر خدمات الکترونیک دریافت کنند. پتانسیل مجموعه دفاتر خدمات الکترونیک شهر بسیار زیاد است به همین دلیل به دنبال این هستیم که با اصلاح این دفاتر مردم بتوانند به راحتی نیازهای خود را از ما دریافت کنند.

بر اساس گزارش روابط عمومی موسسه فناوران شهر تهران، جالینوس تاکید کرد: به طور کلی به دنبال این هستیم که مردم راحتر بتوانند خدمات خود را از دفاتر الکترونیک شهر دریافت کنند. امیدواریم این اقدام بزرگ به زودی با کمک شهردار تهران به نتیجه مطلوب برسد و در پایتخت اجرایی شود.

انتهای پیام
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
از افزایش قدرت خرید تا تضمین تامین کالاها/ آیا قدرت خرید مردم افزایش یافته؟

از افزایش قدرت خرید تا تضمین تامین کالاها/ آیا قدرت خرید مردم افزایش یافته؟

با اینکه بناست از دو ماه دیگر کالابرگ الکترونیکی وارد چرخه حمایت از مردم شود، اما بررسی‌ها نشان می‌دهد که همین یارانه نیز توانسته قدرت خرید مردم را افزایش دهد.
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
پربازدیدترین ها