کد خبر: ۱۳۵۷۵۱
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۷
بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی وضعیت جوی استان تهران آسمان نیمه‌ابری و در بعضی ساعت‌ها وزش باد نسبتا شدید و گرد و خاک همچنین افزایش دما پیش‌بینی می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی وضعیت جوی استان تهران برای امروز (۱۵ تیرماه) در مرکز و نیمه‌شمالی استان، آسمان نیمه‌ابری و در بعداز ظهر به‌تدریج کاهش ابر و برای بیشتر مناطق همراه مرکز و نیمه جنوبی با غبار رقیق و طی پنج روز آینده آسمانی صاف تا کمی ابری در بعضی ساعت‌ها همراه با وزش باد گاهی وزش باد نسبتا شدید پیش‌بینی می‌شود.

طی این مدت در پاره‌ای نقاط به‌ویژه در نواحی جنوبی و غربی استان در ساعات عصر و شب گاهی وزش باد شدید و گرد و خاک مورد انتظار است.

از امروز تا ابتدای هفته آینده روند تدریجی افزایش دما در استان پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین با بیشینه دمای ۳۴ درجه سانتیگراد گرمترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا ( ۱۶ تیرماه) صاف همراه با غبار رقیق و در بعضی ساعت‌ها وزش باد شدید و گردو خاک از بعد از ظهر با حداقل دمای ۲۳ و حداکثر دمای ۳۴ درجه سانتیگراد و طی ‌جمعه (۱۷ تیرماه) صاف وغبار رقیق و گاهی وزش باد شدید واحتمال گرد و خاک در بعد از ظهر با حداقل دمای ۲۳ و حداکثر دمای۳۷ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
از افزایش قدرت خرید تا تضمین تامین کالاها/ آیا قدرت خرید مردم افزایش یافته؟

از افزایش قدرت خرید تا تضمین تامین کالاها/ آیا قدرت خرید مردم افزایش یافته؟

با اینکه بناست از دو ماه دیگر کالابرگ الکترونیکی وارد چرخه حمایت از مردم شود، اما بررسی‌ها نشان می‌دهد که همین یارانه نیز توانسته قدرت خرید مردم را افزایش دهد.
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
پربازدیدترین ها