کد خبر: ۱۳۵۷۴۸
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۴۰۱ - ۲۳:۵۴
25 اقدام با مديريت جهادي و پي گيري هاي مستمر در منطقه ۱۵ انجام شد
15 پروژه شهری طي 9 ماه گذشته به منظور ارتقاي کيفيت زندگي شهروندان جنوب شرق پایتخت به بهره برداری رسید.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سيد مهدي صباغ شهردار منطقه با اشاره به عدم رشد و گسترش محله های این منطقه با توسعه خدمات مديريت شهري گفت: از همان روز نخست کاري با تلاش همکاران، بازديد هاي  مستمر ميداني از سطح محلات، ديدار هاي چهره به چهره با شهروندان در مساجد محلات و برگزاري نشست هاي تخصصي با نخبگان؛  دغدغه و درخواست هاي شهروندان احصاء و با برنامه ريزي انجام شده در کوتاه ترين زمان  اين درخواست ها به ثمر رسيد.

صباغ به اقدامات انجام شده در حوزه عمرانی و زیر ساخت اشاره کرد و گفت: تامين روشنايي ۲.۵ کیلومتر از بزرگراه امام رضا(ع) پس از 4 سال، بازگشایی خیابان شهید رضایی با هدف روان سازی ترافیک محله ای بعد از 10 سال، تکمیل و افتتاح روشنایی بزرگراه شهيد نجفی رستگار بعد از دو سال و رفع خطر سقوط در کانال انتقال آب خاور شهر پس از 45 سال از جمله اين اقدامات بوده است.  

شهردار منطقه ادامه داد:  تکمیل، تجهيز و راه اندازی مجموعه چند منظوره ورزشی در محله محروم مظاهری، بازسازي کامل، تجهيز و راه اندازي سرای محله کیانشهر شمالی، کلنگ زنی و آغاز ساخت کلانتری اتابک، آماده سازی زير ساخت ها و افتتاح تفرجگاه نرجس خاتون به مساحت 186 هکتار، بسترسازي محورهاي بزرگراهي و پخش ۱۹ هزار تن آسفالت در باب الرضاي تهران و تعيين تکليف املاک واقع در طرح هاي بزرگراه شهيد نجفي رستگار از ساير اقدامات انجام شده طي 9 ماه گذشته بود.

وی در ادامه افزود: افتتاح پل ثامن(ع) در تقاطع بزرگراه  امام رضا (ع) و بزرگراه شهيد نجفی رستگار، احداث مسير کندروي بزرگراه امام رضا (ع) تقاطع گردنه تنباکويي به طول ۱.۵ کيلومتر، ساماندهی و جمع آوری آبهای سطحی محلات با اجرای 4 کيلومتر لوله گذاری، ، ايجاد 2 معبر جديد و اصلاح هندسي تقاطع بزرگراه شهيد نجفی رستگار به خيابان شهيد هاشمي و افتتاح زمین چمن  مصنوعی ورزشگاه قدس با استفاده از ظرفیت سرمایه گذاری نيز طي اين مدت انجام شد.

برپایه این گزارش؛ در نمایشگاه «شهرهای خواهرخوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران از ۲۵ دستاورد منطقه ۱۵  از جمله این ۱۵ پروژه شاخص انجام شده طی ۹ ماه گذشته رونمایی شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
از افزایش قدرت خرید تا تضمین تامین کالاها/ آیا قدرت خرید مردم افزایش یافته؟

از افزایش قدرت خرید تا تضمین تامین کالاها/ آیا قدرت خرید مردم افزایش یافته؟

با اینکه بناست از دو ماه دیگر کالابرگ الکترونیکی وارد چرخه حمایت از مردم شود، اما بررسی‌ها نشان می‌دهد که همین یارانه نیز توانسته قدرت خرید مردم را افزایش دهد.
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
پربازدیدترین ها