کد خبر: ۱۳۵۷۴۷
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۴۰۱ - ۲۳:۵۳
غرفه معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران در نمایشگاه "شهرهای خواهرخوانده تهران و توانمندی مدیریت شهری" به مرکز دیدارها و گفتگوهای مدیران شهری در خصوص تحولات عمرانی پایتخت تبدیل شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،دیروز دوشنبه سیزدهم تیرماه سال جاری و همزمان با گشایش رسمی نمایشگاه شهرهای خواهرخوانده تهران و توانمندی مدیریت شهری در بوستان گفتگو، غرفه معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران در این نمایشگاه مورد بازدید شهردار تهران، مدیران ارشد شهرداری پایتخت و تنی چند از نمایندگان مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و شورای اسلامی شهر تهران قرار گرفت.
دیروز در حالی که مهدی صداقتی جانشین و مشاور معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران و مدیران عامل سازمان ها و شرکت های تابعه معاونت در غرفه مربوطه حضور داشتند علاوه بر دکتر زاکانی شهردار تهران، لطف الله فروزنده معاون برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران به دیدار و گفتگو با مدیران حوزه معاونت فنی و عمرانی پرداخت. آلبرتو گونزالس کاسالس سفیر جمهوری کوبا نیز دیگر مهمان برجسته غرفه این معاونت بود که درباره توسعه همکاری های مشترک با هدف انتقال فناوری و تجربیات فنی به گفتگو با مدیران ارشد معاونت فنی و عمرانی پرداخت.
مالک شریعتی و محسن پیرهادی نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی، محمد آخوندی عضو شورای اسلامی شهر تهران و تنی چند از شهرداران مناطق 22گانه شهرداری تهران از دیگر بازدیدکنندگان غرفه معاونت فنی و عمرانی در نمایشگاه شهرهای خواهرخوانده و توانمندی مدیریت شهری بودند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
از افزایش قدرت خرید تا تضمین تامین کالاها/ آیا قدرت خرید مردم افزایش یافته؟

از افزایش قدرت خرید تا تضمین تامین کالاها/ آیا قدرت خرید مردم افزایش یافته؟

با اینکه بناست از دو ماه دیگر کالابرگ الکترونیکی وارد چرخه حمایت از مردم شود، اما بررسی‌ها نشان می‌دهد که همین یارانه نیز توانسته قدرت خرید مردم را افزایش دهد.
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
پربازدیدترین ها