کد خبر: ۱۳۵۷۴۶
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۴۰۱ - ۲۳:۲۲
رئیس کمیسیون حقوقی شورای شهر اعلام کرد که طرح نظام‌نامه مدیریت محله قرار نیست که جایگزین شورایاری‌ها شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مهدی اقراریان در واکنش به بررسی طرح نظام‌نامه "مدیریت محله در شورای شهر تهران" گفت: در این مدت شورایاران مختلف با ما تماس گرفته و با ما صحبت کردند و فکر می‌کنند طرح نظام‌نامه مدیریت محله که قرار است امروز در شورا بررسی شود جایگزین شورایاری‌ها است که این گونه نیست.

وی با بیان اینکه برخی رسانه‌ها و برخی شناسنامه‌داران جریان اصلاح‌طلب به این طرح واکنش‌هایی داشتند و اعلام کردند که قرار است این طرح جایگزین شورایاران شود، گفت: شورایاری در بی‌کفایتی و بی‌توجهی جریان اصلاح‌طلب در شورای شهر پنجم با چالش‌هایی روبرو شد اما شاهد هستیم که آقای سروری و چمران و حتی سایر اعضای شورای پیگیری شورایاران هستند اما حکم دیوان عدالت کار را با چالش مواجه کرده است و لازم است قبل از ورود به بررسی این طرح بگوییم که مسئله شورایاری‌ها پرونده مستقل است و عدم استفاده از ظرفیت‌های مردمی خط قرمز ما است.

انتهای پیام
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
از افزایش قدرت خرید تا تضمین تامین کالاها/ آیا قدرت خرید مردم افزایش یافته؟

از افزایش قدرت خرید تا تضمین تامین کالاها/ آیا قدرت خرید مردم افزایش یافته؟

با اینکه بناست از دو ماه دیگر کالابرگ الکترونیکی وارد چرخه حمایت از مردم شود، اما بررسی‌ها نشان می‌دهد که همین یارانه نیز توانسته قدرت خرید مردم را افزایش دهد.
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
پربازدیدترین ها