کد خبر: ۱۳۵۷۴۵
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۴۰۱ - ۲۳:۲۱
عضو شورای شهر تهران اعلام کرد که متن نظام‌نامه مدیریت محله شائبه‌هایی را در مورد شورایاری ایجاد می‌کند و لازم است که بازنگری جدی در این زمینه صورت گیرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،ناصر امانی در جلسه امروز شورای شهر تهران در واکنش به بررسی طرح "نظام‌نامه مدیریت محله" با بیان اینکه بنا داشتم با این طرح مخالفت کنم، گفت:‌ من از امضاءکنندگان اولیه این طرح بودم؛ اما وقتی طرح کامل شد و به صحن آمد حس کردم که ما می‌خواهیم کاری کنیم که دوره گذشته حاضر نشد هزینه آن را بپردازد.

وی با بیان اینکه در دوره گذشته علیرغم اینکه شورای پنجم موظف به اجرای رأی دیوان عدالت بود اما تا آخر دوره تحمل کرد و غیررسمی و دست و پا شکسته با شورایاری‌ها همکاری کرد، افزود:‌ ما به شورایاری خیلی اعتقاد داریم و اقدامات گذشته ما نشان داده که همواره حامی شورایاری بودیم و اصلا نباید اجازه دهیم که برخی فکر کنند با این طرح خداحافظی می‌کنیم و در متن طرح این شائبه ایجاد می‌شود و لازم است که نسبت به بازنگری طرح اقدامات جدی صورت گیرد.

انتهای پیام
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
از افزایش قدرت خرید تا تضمین تامین کالاها/ آیا قدرت خرید مردم افزایش یافته؟

از افزایش قدرت خرید تا تضمین تامین کالاها/ آیا قدرت خرید مردم افزایش یافته؟

با اینکه بناست از دو ماه دیگر کالابرگ الکترونیکی وارد چرخه حمایت از مردم شود، اما بررسی‌ها نشان می‌دهد که همین یارانه نیز توانسته قدرت خرید مردم را افزایش دهد.
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
پربازدیدترین ها