کد خبر: ۱۳۵۷۴۲
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۴۰۱ - ۲۳:۱۱
وزیر آموزش و پرورش در حاشیه بازدید از نمایشگاه توانمندی‌های مدیریت شهری:
وزیر آموزش و پرورش گفت: شهرداری تهران کارهای بسیار خوبی را در حوزه‌های اجتماعی، نرم‌افزاری، هنری و فرهنگی انجام داده و با پرداختن به مسائلی مانند ورزش و یادمان شهدا در مدارس بابی را گشوده که گسترش این اقدامات نیازمند انعقاد قرارداد و تفاهم نامه‌هایی فی مابین شهرداری و آموزش و پرورش است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،یوسف نوری در حاشیه بازدید از نمایشگاه تهران ۱۴۰۱؛ شهرهای خواهرخوانده و توانمندی‌های مدیریت شهری تهران اظهار کرد: خوشحالم که در نمایشگاه دستاوردهای شهرداری تهران حضور پیدا کردم‌. آنچه را که ما در این نمایشگاه دیدیم حاکی از این است که شهرداری وارد مرحله بالاتری از نقش خود در ایفای مسئولیت اجتماعی شده است. اگر بخواهد این ایفای نقش مستمر و مانا باشد نیاز به بستر دارد و افزایش تاثیر و گستره جمعیتی این کار با کمک گرفتن از مدارس امکان پذیر است، لذا لازم است با شهرداری ها خصوصا شهرداری تهران که این زمینه را ایجاد کرده ارتباطات خود را مستحکم‌تر کنیم.

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه خوشبختانه  شهرداری تهران کارهای بسیار خوبی را در حوزه‌های اجتماعی، نرم‌افزاری، هنری و  فرهنگی و پرداختن به مسائلی مانند ورزش و یادمان شهدا در مدارس انجام داده، افزود: این اقدامات در حوزه های مختلف باید گسترش پیدا کند و این گسترش نیازمند انعقاد قراردادها و تفاهم نامه هایی فی مابین شهرداری و آموزش و پرورش است. 

وی همچنین در ادامه در جمع خبرنگاران گفت: در این نمایشگاه نشان داده شد که در مجموع در حوزه خدمات شهری، استفاده از شرکت‌های دانش بنیان و نوآور، باعث می‌شود که چهره شهر را برای زیست شهروندان بهتر کنیم و شهرداری در این زمینه تلاش‌های فراوانی انجام داده است.

نوری خاطرنشان کرد: در بحث توجه به فعالیت های کودکان و نوجوانان در این نمایشگاه ، در حوزه نرم افزاری، سخت افزاری و زیرساختی کارهای خوبی ارائه شده که باید با ارتباط بیشتر از ظرفیت شهرداری استفاده کنیم،

وزیر آموزش و پرورش در پایان گفت: بهترین بستر برای فرهنگ سازی سرمایه گذاری روی دانش آموزان است که یقین دارم شهرداری نیز در این دوره به این امر اعتقاد دارد.

انتهای پیام
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
از افزایش قدرت خرید تا تضمین تامین کالاها/ آیا قدرت خرید مردم افزایش یافته؟

از افزایش قدرت خرید تا تضمین تامین کالاها/ آیا قدرت خرید مردم افزایش یافته؟

با اینکه بناست از دو ماه دیگر کالابرگ الکترونیکی وارد چرخه حمایت از مردم شود، اما بررسی‌ها نشان می‌دهد که همین یارانه نیز توانسته قدرت خرید مردم را افزایش دهد.
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
پربازدیدترین ها