کد خبر: ۱۳۵۷۳۲
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۴
مراسم افتتاح نمایشگاه «شهرهای خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران» با حضور شهردار تهران و جمعی از مدیران شهری در بوستان گفتگو‌ برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،دکتر زاکانی ضمن بازدید از این نمایشگاه در غرفه شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه حضور یافت و از نزدیک در جریان آخرین دستاورد‌های این شرکت در حوزه حمل و نقل ریلی و اقدامات فرهنگی در خصوص ساماندهی دستفروشان و بهبود تهویه قطارها توسط شرکت های دانش بنیان قرار گرفت. 

شهردار تهران در پایان این بازدید از طرح ساماندهی  دست فروشان استقبال کرد و خواستار ایجاد ارتباط شرکت بهره برداری با شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران برای اجرای این طرح در سطح وسیعتری شد. 

نمایشگاه «شهرهای خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران»  تا ۱۷ تیرماه از ساعت ۱۰ الی ۱۹ دایر است و از علاقه‌مندان دعوت می‌شود تا از غرفه شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه واقع در بوستان گفتگو (سالن تهران) بازدید کنند.

در این نمایشگاه علاوه بر زیرمجموعه های شهرداری تهران، شرکت های دانش بنیان، استارت آپ ها و نمایندگانی از شهر‌هایی که با تهران تفاهم خواهر خواندگی یا پیمان همکاری امضاء کرده اند نیز حضور دارند. تهران هم اکنون با ۱۸ شهر تفاهم خواهر خواندگی و با ۱۸ شهر هم پیمان همکاری دارد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
از افزایش قدرت خرید تا تضمین تامین کالاها/ آیا قدرت خرید مردم افزایش یافته؟

از افزایش قدرت خرید تا تضمین تامین کالاها/ آیا قدرت خرید مردم افزایش یافته؟

با اینکه بناست از دو ماه دیگر کالابرگ الکترونیکی وارد چرخه حمایت از مردم شود، اما بررسی‌ها نشان می‌دهد که همین یارانه نیز توانسته قدرت خرید مردم را افزایش دهد.
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
پربازدیدترین ها