کد خبر: ۱۳۵۷۲۸
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۰
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران از ارائه گزارش خزانه‌دار شورا در صحن علنی در روز سه شنبه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،علیرضا نادعلی با بیان اینکه هفتاد و ششمین جلسه شورای شهر تهران فردا( سه شنبه ۱۴ تیرماه) برگزار می‌شود گفت: قرار است در این جلسه با بررسی یک فوریت لایحه شهردار تهران در خصوص مجوز فروش و تصویب معامله یک پلاک ثبتی آغاز خواهد شد.

نادعلی با بیان اینکه همچنین در این جلسه حبیب کاشانی خزانه دار شورا گزارش خود را درخصوص حساب های درآمد و هزینه شهرداری در فروردین و اردیبهشت ۱۴۰۱ ارائه می‌کند گفت: همچنین مقرر شده که  در این جلسه طرح «نظام نامه مدیریت محله» و طرح «اصلاحیه مصوبه الزام شهرداری تهران به ایجاد و تسهیل جایگاه های کوچک سوخت رسانی در شهر تهران» مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

وی افزود: در صورت امکان نیز قرار است لایحه شهردار تهران درخصوص تعیین نرخ ورودیه و حق توقف وسایل نقلیه در پارکینگ های عمومی شهرداری تهران در سال ۱۴۰۱  بررسی  شود.

انتهای پیام

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
از افزایش قدرت خرید تا تضمین تامین کالاها/ آیا قدرت خرید مردم افزایش یافته؟

از افزایش قدرت خرید تا تضمین تامین کالاها/ آیا قدرت خرید مردم افزایش یافته؟

با اینکه بناست از دو ماه دیگر کالابرگ الکترونیکی وارد چرخه حمایت از مردم شود، اما بررسی‌ها نشان می‌دهد که همین یارانه نیز توانسته قدرت خرید مردم را افزایش دهد.
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
پربازدیدترین ها