کد خبر: ۱۳۵۷۲۱
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۳
چمران در حاشیه مراسم افتتاح نمایشگاه توانمندی‌های مدیریت شهری:
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: موضوع اصلی در نمایشگاه شهرهای خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهری جذب سرمایه‌گذار است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مهدی چمران در حاشیه آیین افتتاحیه نمایشگاه شهرهای خواهر خوانده و توانمندی‌های مدیریت شهری تهران، دستاورد نمایشگاه برای مردم را اطلاع از امکانات شهرداری دانست و افزود: اگر این موضوع با سرمایه‌گذاری ترکیب شود می‌توان به دستاورهای بزرگی رسید.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران همچنین تصریح کرد: نمی‌توان روی شهرهای خواهر خوانده چندان حساب کرد و بیشتر به سرمایه گذاران داخلی که با دنیای خارج در ارتباط هستند توجه داریم.

وی افزود: البته قسمتی از فرایند جذب سرمایه‌گذار بستگی به هنر و توانمندی افرادی دارد که در نمایشگاه حضور دارند.

چمران با بیان اینکه در کشور ما به چشم خوبی به سرمایه گذار نگاه نمی شود، خاطرنشان کرد: در شهرداری نیز در گذشته چنین بود و باید این دید تغییر کند. باید این نگاه درست شود و درست نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه نمایشگاه های تخصصی خاص را می توان در شهر برگزار کرد، یادآور شد: نمایشگاه های بزرگ و پرازدحام را می توان در خارج از شهر و مجموعه شهر آفتاب برگزار کرد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
از افزایش قدرت خرید تا تضمین تامین کالاها/ آیا قدرت خرید مردم افزایش یافته؟

از افزایش قدرت خرید تا تضمین تامین کالاها/ آیا قدرت خرید مردم افزایش یافته؟

با اینکه بناست از دو ماه دیگر کالابرگ الکترونیکی وارد چرخه حمایت از مردم شود، اما بررسی‌ها نشان می‌دهد که همین یارانه نیز توانسته قدرت خرید مردم را افزایش دهد.
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
پربازدیدترین ها