کد خبر: ۱۳۵۷۱۹
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۵
مدیرکل پایش برنامه، کنترل پروژه و ارزیابی عملکرد شهرداری تهران گفت: دفتر پایش و ارزیابی عملکرد شهرداری تهران یک مرکز نظارتی است که به صورت تخصصی و دانش بنیان به عنوان چشمی بینا، پیشرفت پایتخت را رصد و ارزیابی می کند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محمدحسین شیخ‌حسن  با تاکید بر اینکه دفتر پایش و ارزیابی عملکرد شهرداری تهران یک مرکز نظارتی و علمی است، تصریح کرد: این مرکز با ارائه آخرین دستاوردهای حوزه پایش برنامه‌ها ،کنترل پروژه و همچنین اقدامات انجام شده در بخش ارزیابی عملکرد شهرداری در نمایشگاه حضور دارد.

وی تأکید کرد: آخرین دستاوردها و وضعیت برنامه ها و پروژه ها و عملکرد شهرداری هم برای مسئولان و هم برای مردم از سوی این مرکز در نمایشگاه شهرهای خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران تشریح می شود.
شیخ حسن با بیان اینکه در گذشته ارزیابی عملکرد و پایش پروژه ها و برنامه ها به صورت سنتی انجام می شده است، خاطرنشان کرد: بنا و اساس کار بر این است که در سال ۱۴۰۱ برنامه ها، پروژه‌ها و عملکرد به شکل کاملا هوشمند رصد و کنترل شود.
مدیرکل پایش و ارزیابی عملکرد شهرداری تهران یادآور شد: دفتر پایش و ارزیابی عملکرد تنها مجموعه دانش بنیان نظارتی در شهرداری تهران است که تمامی اقدامات مناطق، سازمان‌ ها و شرکت های تابعه و ادارات کل ستادی شهرداری را کنترل می‌کند.
گفتنی است نمایشگاه شهرهای خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران از ساعت ۱۰ صبح لغایت ۱۹ و در بازه زمانی دوازدهم الی هفدهم تیرماه در مجموعه بوستان گفتگو برگزار می‌شود.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
از افزایش قدرت خرید تا تضمین تامین کالاها/ آیا قدرت خرید مردم افزایش یافته؟

از افزایش قدرت خرید تا تضمین تامین کالاها/ آیا قدرت خرید مردم افزایش یافته؟

با اینکه بناست از دو ماه دیگر کالابرگ الکترونیکی وارد چرخه حمایت از مردم شود، اما بررسی‌ها نشان می‌دهد که همین یارانه نیز توانسته قدرت خرید مردم را افزایش دهد.
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
پربازدیدترین ها