کد خبر: ۱۳۵۷۰۰
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۷
عضو شورای شهر تهران:
عضو شورای شهر تهران اعلام کرد که اداره پایتخت نیازمند قانون است، گفت: راه نجات تهران تنها به سرانجام رسیدن قانون جامع مدیریت شهری است و معتقدم که با مدیریت التماسی که آقای فلان وزارتخانه یا آقای فلان سازمان به ما کمک کنید، جواب نمی‌دهد.
مهدی اقراریان امروز پس از استماع گزارش شهردار تهران در صحن شورای شهر با بیان اینکه یکی از راهبردهای آقای زاکانی تفاهم‌نامه و ایجاد قرارگاه‌ها است،‌ گفت: من بارها اعلام کردم که این مسئله به عنوان یک رویکرد کوتاه‌مدت است؛ اما چون توفیق زیارت شما حاصل نشده مجددا اعلام می‌کنم که راه نجات تهران تنها به سرانجام رسیدن قانون جامع مدیریت شهری است و معتقدم که با مدیریت التماسی که آقای فلان وزارتخانه یا آقای فلان سازمان به ما کمک کنید، جواب نمی‌دهد چرا که اداره پایتخت نیازمند قانون است.

وی با بیان اینکه، اینکه شهردار اسبق تهران در حال حاضر رئیس یکی از قوا است و یک امتیاز محسوب می‌شود و باید از این فرصت استفاده کنیم، افزود:‌ لازم است که قانون مدیریت یکپارچه شهری را در مجلس تعیین تکلیف کنیم و اگر منتظریم که این قانون به نتیجه برسد باید بگویم که بدون تلاش به جایی نمی‌رسد.

اقراریان با بیان اینکه ما در جنوب تهران نیازمند یک تهران جدیدی هستیم و با اینکه شما قسمت‌هایی از ارتقای کیفیت در تهران را برای ما تشریح کردید، اما تا زمانی که تصویری از تهران جدید ارائه نکنیم نمی‌توانیم آن قسمت را به یک موتور محرک تبدیل کنیم، گفت: امروز اگر نتوانیم مشارکت دستگاه‌های دیگر را به صورت قانونمند و نه التماسی پای کار پایتخت بیاوریم، مشکلات حل نمی‌شود.

وی افزود: از تجربه‌ها و عبرت‌های گذشته استفاده کنید که نشان می‌دهد پایتخت شدن تهران بلای جهان شهروندان شده و برای اداره پایتخت نیازمند قانون هستیم.

انتهای پیام
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

بهتر است علاج واقعه را قبل از وقوع کرد و برای کاهش بستر شکل گیری توده‌های گرد و غبار اقدامات بنیادین انجام شود تا از آسیب‌های زیست محیطی جلوگیری شود.