کد خبر: ۱۳۵۶۹۰
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۸
مرکز لرزه نگاری کشوری اعلام کرد: ۲۹ زمین لرزه در حوالی بندر خمیر در استان هرمزگان از ساعت ۲ بامداد تا هشت و ۳۰ دقیقه صبح امروز (شنبه ۱۱ تیرماه) در این منطقه ثبت شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، براساس اعلام مرکز لرزه نگاری کشور موسسه ژئو فیزیک دانشگاه تهران ، شبکه های لرزه نگاری وابسته به این مرکز از ساعت ۲ بامداد تا هشت و نیم دقیقه صبح امروز ، ۲۹ زمین لرزه را در حوالی بندر خمیر واقع در استان هرمزگان ثبت کردند.

بر اساس این گزارش، تعداد سه پس لرزه کوچکتر از بزرگای سه، ۱۶ پس لرزه با بزرگای بین سه و چهار، ۷ زمین لرزه با بزرگای بین چهار و پنج و همچنین یک زمین لرزه بین بزرگای پنج تا ۶ و ۲ زمین لرزه بین بزرگای ۶ تا ۷ بوده است.

درپی وقوع زلزله ۶.۱ ریشتری و دهها زلزله وپس لرزه بامداد امروز شنبه - یازدهم تیر - در استان هرمزگان به جز نهادهای خدماتی تمام اداره های این استان تعطیل شد.

استان هرمزگان در هفته های اخیر شاهد وقوع زلزله و پس لرزه های بسیاری است و در این مدت شاهد بیش از ۱۰۰ بار زلزله و پس زلزله بوده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
از افزایش قدرت خرید تا تضمین تامین کالاها/ آیا قدرت خرید مردم افزایش یافته؟

از افزایش قدرت خرید تا تضمین تامین کالاها/ آیا قدرت خرید مردم افزایش یافته؟

با اینکه بناست از دو ماه دیگر کالابرگ الکترونیکی وارد چرخه حمایت از مردم شود، اما بررسی‌ها نشان می‌دهد که همین یارانه نیز توانسته قدرت خرید مردم را افزایش دهد.
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
پربازدیدترین ها