کد خبر: ۱۳۵۶۷۶
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۱
مدیر روابط عمومی سازمان حج و زیارت از راه اندازی سامانه “سلام حاجی” به منظور ارتباط بیشتر با زائران حج تمتع سال ۱۴۰۱ خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، بنا به اعلام روابط عمومی سازمان حج و زیارت، وحید اسکندری از راه اندازی سامانه "سلام حاجی” به منظور ارتباط بیشتر با زائران حج تمتع سال ۱۴۰۱ خبر داد.

مدیر روابط عمومی سازمان حج و زیارت گفت: همواره یکی از دغدغه های سازمان حج و زیارت دریافت پیام ها، پیشنهادات و دغدغه های زائران در سفرهای زیارتی است که امکان این امر در بسترهای مختلف فراهم شده است.
وی افزود: در حج امسال با راه اندازی سامانه "سلام حاجی” در پورتال سازمان حج و زیارت بستری برای ارتباط بیشتر زائران حج سال جاری با روابط عمومی ستاد عملیات حج ۱۴۰۱ فراهم گردیده است.

وی عملیات حج تمتع ۱۴۰۱ خاطر نشان کرد: ارائه خدمات رضایت بخش به زائران از اقصی نقاط کشور با ذائقه ها، خواسته ها و نیازهای متفاوت در صورتی تحقق خواهد یافت که بستر ارتباط با آنان و دریافت نقطه نظرات، پیشنهادات، انتقادات و درد دل های آنان وجود داشته باشد و تصمیم گیری های سازمان بر مبنای نظرات آن عزیزان که صاحبان اصلی این خدمات هستند، شکل بگیرد.


اسکندری توضیح داد: زائران عزیز حج سال ۱۴۰۱ می توانند با مراجعه به سامانه "سلام حاجی” به نشانی https://www.haj.ir/salamhaji نظرات، پیشنهادات و انتقادات را با خادمان خود در واحد روابط عمومی ستاد عملیات حج در میان بگذارند که پیام های دریافتی از آنان بعد از جمع بندی و پالایش به مسئولان اجرایی حج انتقال داده خواهد شد و در برنامه ریزی ها مورد توجه قرار خواهد گرفت.


مسئول روابط عمومی عملیات حج با بیان اینکه سازمان حج و زیارت همواره پذیرای پیام ها و نقطه نظرات حجاج است، اظهار داشت: حجاج عزیز با مراجعه به سامانه یاد شده و ارسال پیام، خادمان خود را در ارائه خدمات درخور و شایسته حجاج ایرانی مساعدت نمایند.

روابط عمومی سازمان حج و زیارت همواره در عملیات حج با راه اندازی سامانه پیامکی برای ارتباط با زائران ، راه اندازی بسترهای مختلف در فضای مجازی و همچنین از طریق واحد ارتباط مردمی تلفنی این سازمان، زمینه ارتباط با زائران را در سفرهای زیارتی به ویژه سفر حج فراهم آورده است.

امسال جمعیتی بالغ بر ۳۹ هزار و ۶۰۰ زائر ایرانی بعد از دو سال وقفه در پی همه گیری کووید ۱۹ به حج مشرف می شوند و خادمان آنان در بدنه اجرایی ستادهای حج ، مجموعه ها و کاروان های حج، خدمت گذاری شایسته به آنان را افتخار و بهبود و توسعه خدمات را وظیفه خود می دانند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
از افزایش قدرت خرید تا تضمین تامین کالاها/ آیا قدرت خرید مردم افزایش یافته؟

از افزایش قدرت خرید تا تضمین تامین کالاها/ آیا قدرت خرید مردم افزایش یافته؟

با اینکه بناست از دو ماه دیگر کالابرگ الکترونیکی وارد چرخه حمایت از مردم شود، اما بررسی‌ها نشان می‌دهد که همین یارانه نیز توانسته قدرت خرید مردم را افزایش دهد.
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
پربازدیدترین ها