کد خبر: ۱۳۵۵۱۷
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۷
نایب رئیس شورای شهر تهران:
نایب رئیس شورای شهر تهران تاکید کرد: امروز وضعیت حمل و نقل در شرایطی قرار گرفته است که تقویت آن منهای نقش و حضور دولت با مشکلات بسیاری مواجه است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،پرویز سروری در پایان هفتاد و یکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران در تشریح مصوبات جلسه شورا، گفت: در جلسه امروز مهمترین موضوعی که در شورا بحث شد ارائه گزارش معاونت حمل و نقل و ترافیک از وضعیت برنامه‌ها و حمل و نقل شهر تهران بود. آنچه در گزارش نشان داده می‌شد این بود که وضعیت حمل و نقل در دوره گذشته آنقدر افت کرده است که امروز منهای حضور دولت برای تقویت حمل و نقل با مشکلات جدی برای رسیدن به سرانه‌های کف و حداقلی مواجه خواهیم بود.

وی افزود: به همین دلیل از سوی نمایندگان شورا پیشنهاد شد از رئیس جمهور دعوت کنید همانطور که در ورامین حضور پیدا کردند و حضور ایشان مبارک بوده و بارها نشان داده‌اند که نسبت به تهران حساسیت داشته‌اند یک بار نیز با موضوع حمل و نقل حضور داشته باشند تا برکت حضور ایشان موجب برداشته شدن گام‌های جدی در کاهش فاصله آنچه که در واقعیت وجود دارد و آنچه که باید مقدر گردد، ایجاد شود.

عضو شورای شهر تهران ادامه داد: ما با وضعیت مطلوب فاصله جدی داریم ولی تلاش جدی در حال صورت گرفتن است. به شکلی که ما بیشترین منابع سال ۱۴۰۱ را به موضوع حمل و نقل اختصاص دادیم؛ اما با همه این کارها احساس ما این است که امروز نمی‌توانیم به نقطه قابل قبولی بدون همکاری دولت برسیم.

وی تاکید کرد: بر همین اساس قرارگاه حمل و نقل تشکیل شده که همه افراد ذینفع در موضوع حمل و نقل بتوانند نقش آفرینی کنند و سهم تاثیرگذاری داشته باشند. امیدواریم با همکاری و هم افزایی همه دستگاه‌ها بتوانیم گام‌های موثر و مفیدی برای حل و فصل موضوع حمل و نقل که نتیجه آن مستقیما در موضوع آلودگی هوا تاثیرگذار است داشته باشیم.

انتهای پیام
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
از افزایش قدرت خرید تا تضمین تامین کالاها/ آیا قدرت خرید مردم افزایش یافته؟

از افزایش قدرت خرید تا تضمین تامین کالاها/ آیا قدرت خرید مردم افزایش یافته؟

با اینکه بناست از دو ماه دیگر کالابرگ الکترونیکی وارد چرخه حمایت از مردم شود، اما بررسی‌ها نشان می‌دهد که همین یارانه نیز توانسته قدرت خرید مردم را افزایش دهد.
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
پربازدیدترین ها