کد خبر: ۱۳۵۴۰۰
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۰
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با تکذیب شایعات مطرح شده درباره حذف کارت سوخت جایگاهداران، گفت: هیچ ابلاغیه‌ای درباره حذف کارت سوخت جایگاه‌داران از چرخه عرضه بنزین وجود ندارد و چنین طرحی در برنامه نیست.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،علی‌اکبر نژادعلی با بیان اینکه روال مانند گذشته بوده و هیچ تغییری در شرایط ایجاد نشده است، اظهار کرد: شایعاتی که در این‌باره منتشر شده واقعی نبوده و قرار نیست که از تیرماه، کارت سوخت جایگاه‌داران برای سوخت‌گیری با نرخ آزاد حذف شود.

وی با بیان اینکه تغییری در نحوه توزیع بنزین در جایگاه‌های عرضه سوخت ایجاد نخواهد شد، گفت: بنزین یارانه‌ای با قیمت ۱۵۰۰ تومان و بنزین آزاد نیز همچنان با قیمت لیتری ۳۰۰۰ تومان عرضه می‌شود.

به گفته وی، سیستم سوخت‌رسانی مانند روال سابق بوده و هیچگونه تغییری حاصل نشده، شهروندان برای استفاده از سهمیه یارانه‌ای از کارت شخصی خودروی خود و برای استفاده از سهمیه آزاد می توانند از کارت شخصی خود و هم از کارت جایگاهداران استفاده کنند.

وی با بیان اینکه کارت سوخت شخصی هر فرد ٦٠ لیتر بنزین ١٥٠٠ تومانی و ٢٥٠ لیتر بنزین آزاد ٣٠٠٠ تومانی دارد، گفت: استفاده از کارت سوخت جایگاهداران الزامی نیست اما این کارت‌ها همچنان در جایگاه‌ها وجود دارند و برنامه ای برای حذف آن نیست.

انتهای پیام
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
از افزایش قدرت خرید تا تضمین تامین کالاها/ آیا قدرت خرید مردم افزایش یافته؟

از افزایش قدرت خرید تا تضمین تامین کالاها/ آیا قدرت خرید مردم افزایش یافته؟

با اینکه بناست از دو ماه دیگر کالابرگ الکترونیکی وارد چرخه حمایت از مردم شود، اما بررسی‌ها نشان می‌دهد که همین یارانه نیز توانسته قدرت خرید مردم را افزایش دهد.
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
پربازدیدترین ها