کد خبر: ۱۳۵۲۰۱
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۰
مدیرعامل شرکت یادمان سازه از ابلاغ "ماتریس تفکیک وظایف تعمیر، نگهداری، بهسازی سازه ای و لرزه ای پل های سواره رو شهر تهران" توسط معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،امین شالبافان ضمن اعلام خبر فوق افزود: با توجه به اهمیت حفاظت، حراست و همچنین نگهداری و نگهداشت پل های سواره رو شهر تهران و پیرو دستور معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران درخصوص احصاء وظایف و مشخص شدن متولیان هر بخش، کارگروهی متشکل از مدیران و کارشناسان شرکت یادمان سازه، سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران و همچنین اداره کل هماهنگی فنی و عمرانی سازمان ها و مناطق شهرداری تهران تشکیل و طی جلسات متعدد "ماتریس تفکیک وظایف تعمیر، نگهداری، بهسازی سازه ای و لرزه ای پل های سواره رو شهر تهران" تهیه و پس از جمع بندی و تصویب در کارگروه یاد شده، توسط معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران به کلیه مناطق 22 گانه شهرداری تهران ابلاغ شد.

شالبافان در این خصوص از وظیفه نگهداری، حفاظت و حراست از اجزای سازه ای و غیر سازه ای پل های شهر تهران توسط مناطق 22گانه شهرداری تهران سخن گفت و تعمیرات جزئی پل ها را بخشی دیگر از وظایف شهرداری های مناطق دانست که در این ماتریس ذکر شده است.

وی همچنین اجرای کلیه تعمیرات تخصصی و مقاوم سازی و بهسازی سازه ای و لرزه ای پل های سواره رو شهر تهران را از جمله وظایف تصریح شده شرکت یادمان سازه در این ماتریس دانست و یادآور شد: انجام بازرسی های سطح 2 و 3 و به روز رسانی سامانه جامع تعمیر و نگهداری پل های شهر تهران از دیگر وظایف ذکر شده این شرکت در ماتریس فوق می باشد.

گفتنی است ماتریس تفکیک وظایف تعمیر، نگهداری، بهسازی سازه ای و لرزه ای پل های سواره رو شهر تهران متشكل از 3 گام "تهيه اسناد فني و دستورالعمل هاي تعمير و نگهداري"، "مطالعات تعمير نگهداري و راهبري سامانه جامع تعمير و نگهداري پل های شهر تهران" و "اجراي طرح هاي تعمير و نگهداشت پل ها" می باشد و شرح وظایف هر یک از سازمان ها و شرکت های زیر مجموعه معاونت فنی و عمرانی و همچنین مناطق 22گانه شهرداری تهران در آن مشخص و ابلاغ شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

بهتر است علاج واقعه را قبل از وقوع کرد و برای کاهش بستر شکل گیری توده‌های گرد و غبار اقدامات بنیادین انجام شود تا از آسیب‌های زیست محیطی جلوگیری شود.
آخرین اخبار