کد خبر: ۱۳۵۱۴۵
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۷
سخنگوی شورای شهر تهران از رضایت اعضای شورای شهر در مورد توسعه فضای سبز خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،علیرضا نادعلی ظهر امروز در حاشیه جلسه شورای شهر تهران در مورد جلسه امروز گفت: دستور اصلی جلسه امروز ارائه گزارش توسط مدیرعامل بوستان‌ها بود که دهه‌های متمادی به ارائه خدمات مشغول هستند.

وی با بیان اینکه امروز گزارشی از توسعه فضای سبز در ادوار گذشته ارائه شد، افزود: از ابتدای انقلاب سیر مستمری در توسعه فضای سبز اتفاق افتاده است و این در حالی است که در ادوار مختلف و در دوره‌های مدیریتی با تغییر دوره، برخی روال‌ها دچار توقف یا خلأ می‌شوند اما توسعه فضای سبز به نحو خوبی اتفاق افتاده است اما در مورد برنامه‌ریزی و کنترل تولید و ورود خودروها، نظارتی انجام نشده و سرعت افزایش خودروها متناسب با توسعه فضای سبز نبوده و حتما اگر کنترلی در این خصوص انجام می‌شد توسعه فضای سبز بیشتر نمایان می‌شد اما در کل اعضای شورا از وضعیت توسعه فضای سبز راضی بودند.

انتخاب هفت نفر از کارکنان شهرداری تهران به عنوان قائم مقامان ذی حساب

اعضای شورای شهر تهران یک فوریت انتخاب قائم مقامان ذی حساب در شهرداری را تصویب کردند.

به گزارش ایسنا، اعضای شورای شهر تهران صبح امروز یک فوریت طرح انتخاب هفت قائم مقام ذی حساب را در دستور کار خود قرار دادند و بر این اساس لایحه شهردار تهران مبنی بر انتخاب هفت نفر از کارکنان برای انتخاب به عنوان قائم مقام ذی حساب یک فوریت‌اش توسط اعضای شورای شهر به تصویب رسید.

در صورت تصویب این لایحه این افراد به عنوان قائم مقامان ذی حساب در مناطق مختلف تهران و شرکت‌های تابع شهرداری تهران فعالیت خواهند کرد.

انتهای پیام
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد

مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد

به دلیل آلودگی هوا در تهران امروز سه شنبه تمام مداراس،‌دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد.
آئین رونمایی از سازه حجمی خلیج با سند فارس

آئین رونمایی از سازه حجمی خلیج با سند فارس

با حضور اعضای شورای شهر تهران از سازه حجمی خلیج با سند فارس در ایستگاه اقدسیه رونمایی شد.